marzec 2020

W związku z zarządzeniem nr 251/20 Burmistrza Stronia śląskiego z dnia 11.03.2020 informuję, że od dnia 12 marca 2020 CETiK i Biblioteka Miejska CETiK będą działać w ograniczonym zakresie. Kontakt tylko telefoniczny w dniach: poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 - 16:00. CETiK dodatkowo w sobotę 9:00 - 13:00. Telefony : 74 814 32 05, 74 814 32 42. Kontakt mailowy: cetik@stronie.pl. Telefon Biblioteka: 74 814 11 21. Kontakt mailowy: biblstronie@wp.pl

NASZ PLEBISCYT na najciekawsze wydarzenie kulturalne ubiegłego roku. Zajrzyj na zakładkę PLEBISCYT i zagłosuj!!!
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE!!!

Zapraszamy do Bystrzycy Kłodzkiej 29 marca godz. 18.00 na koncert duetu: AREK KOROLIK i JACEK URLIK.

Kolejne dwa tytuły, kolejna dwójka pretendentów do literackiego Nobla 2020 mogą spowodować niezły czytelniczy incydent depresyjny. Jednak wyłącznie z powodu tematów, a nie dlatego że to książki (wyłącznie) modne, czy tzw. jednorazowe produkty książkowe. Do rzeczy jednak. Zacznijmy od powieści „Wyspa” Sigríður Hagalín Björnsdóttir. Autorka - islandzka dziennikarka radiowa buduje przed nami ponury i bardzo przekonujący obraz własnej ojczyzny, która pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie, traci kontakt ze światem. Z całym światem.

TMZK zaprasza na Dzień Kobiet - 7 marca godz. 17.00 sala widowiskowa KOK. Szczegóły na plakacie.

Dokumenty po konserwacji prezentowane były 9 marca w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.

„TO TYLKO SEKS” to nieprzyzwoicie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie będzie Olga Bołądź – jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Jako seks-ekspert EDYTA RADZI w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić swoje życie erotyczne. Wytłumaczy, jak czerpać przyjemność z seksualnej sfery naszego życia.

Zapraszamy do lektury trzeciego w tym roku numeru BRAMY. A w nim - dodatek medyczny, barwne relacje z wydarzeń kulturalnych; wieści z powiatu kłodzkiego, z gminy Nowa Ruda, ze Szczytnej, Stronia Śląskiego, Polanicy Zdroju itd. Polecamy!

Zapraszamy do Polanicy Zdroju 7 marca - Teatr Zdrojowy. Udział bezpłatny. Szczegóły na plakacie.

13 marca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert do Bystrzycy Kłodzkiej (sala widowiskowa MGOK).