Horrorskop

Autor: 
Mimbla

Baran - Sądzisz, że wszyscy o Tobie zapomnieli - a tak naprawdę sam ostatnio bardzo kogoś zaniedbałeś! I co Ty na to? Postaraj się o ocieplenie wzajemnych stosunków, a skorzystacie na tym oboje.
Byk - Jeśli znów znajdziesz się w “kropce” z pewnością wybierzesz najlepsze - podyktowane rozsądkiem - rozwiązanie. Ponadto już widać efekty Twoich działań. I nie umniejszaj ich poprzez swoją skromność. Nie zawsze ona popłaca.
Bliźnięta - Na razie nie palisz się do tego, by podejmować nowe zobowiązania. Chcesz poczekać na lepsze chwile.
I słusznie! Skoro odczuwasz brak sił - nie ma sensu rzucać się z motyką na słońce.
Rak - Tym razem nie spuszczaj z tonu, unikaj jednak spotkań towarzyskich suto zakrapianych alkoholem. Możesz sobie zaszkodzić i to nie tylko pod względem zdrowotnym. A tego z pewnością byś nie chciał!
Lew - No i widzisz?! Ale heca! Udało Ci się! Zdecydowanie jestem pod Twoim wrażeniem. Swój sukces zawdzięczasz wewnętrznej równowadze i ciepłu, którym emanujesz nawet wtedy, gdy udajesz twardziela!
Panna - Jeśli nowymi obowiązkami obarczysz nie tylko siebie - licz się z tym, że najbliżsi niekoniecznie przyjmą to z entuzjazmem. Spróbuj jednak, poprzez własne zaangażowanie przekonać ich, że warto w słuszną sprawę włożyć trochę wysiłku i czasu.
Waga - Czyżby jakieś zmiany w miejscu pracy? Może nowy zakres obowiązków, a może... awansik? W każdym razie bądź czujny. Nie przegap godziny “zero”. A jeszcze zanim to nastąpi - zregeneruj nadwątlone siły.
Skorpion - Niekiedy pomysły bliskich bywają - delikatnie mówiąc - nietrafione. Ten Tobie także jakoś nie przypadł do gustu... Cóż, możliwość sensownego manewru jest - praktycznie rzecz biorąc - niezbyt wielka.
Strzelec - Twoje dotychczasowe próby ustalenia reguł gry spełzły na niczym, ponieważ jesteś ... hm... bardzo zasadniczy i nie popuścisz ani na milimetr. Jedyne, rozsądne rozwiązanie w tej sytuacji - to spokojna dyskusja, która pomoże wyjaśnić sporne kwestie.
Koziorożec - Weź sprawy w swoje ręce - nikt tego za Ciebie przecież nie zrobi! Być może zadecydujesz nawet o kierunku, w jakim potoczy się Twoje dalsze życie!! Nie próbuj tylko powątpiewać w swoje osobiste siły!
Wodnik - “Pomiędzy młotem a kowadłem” to chyba dobre określenie sytuacji, w którą zdarza Ci się ostatnio regularnie popadać. Teraz bądź już tylko taktowny - a uratujesz swoją głowę i odzyskasz dobry nastrój.
Ryby - Postaraj się zauważyć kogoś, kto zrobił dla Ciebie wiele dobrego! Nie musisz od razu padać na kolana, choć oczywiście i to nie jest wykluczone. Wdzięczność za codzienne ciepłe gesty nie kosztuje dużo...

Wróżek Jadzio pada na kolana nawet w codziennych sytuacjach...!

Wydania: