Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Twoje relacje z bliźnimi są już całkiem poprawne. To zresztą nie tylko moje spostrzeżenie. Czas wracać do źródeł. Tylko tam odnajdziesz sedno pewnych trudnych i nurtujących Cię nie od dziś pytań.
Byk - Uważaj - rutyna może wpędzić Cię w kłopoty. Nawet najwybitniejsi specjaliści uczą się wciąż i bez końca. Weź sobie to do serca i tymczasem nie przejmuj się humorami pewnej osoby - to przejściowe.
Bliźnięta - Koniec leniuchowania! Szkoda? Chyba tylko trochę - przyznasz, że energia już Cię roznosi. Poza tym dobrze byłoby wreszcie spotkać co poniektóre osoby - masz przecież tyle do opowiedzenia.....
Rak - Pozwól sobie chociaż na “odrobinę” odprężenia. Twoje przedsięwzięcie na tym nie ucierpi. Istnieje za to niebezpieczeństwo, że w końcu dotkliwie odczujesz “zmęczenie materiału”! A to nie byłoby wskazane.
Lew - Pęd do realizacji własnych zamierzeń może przyjąć niepokojące natężenie. Oby hasło - “za wszelką cenę” - nie stało się Twoją dewizą życiową. Na szczęście w pobliżu jest ktoś, kto w krytycznym momencie... wyleje Ci kubeł zimnej wody na głowę!
Panna - Zmiany - nawet jeśli jest się do nich dobrze przygotowanym - zawsze niosą ze sobą ryzyko stresu. To naturalne i... odwracalne. Właśnie teraz wygospodaruj więcej czasu na własne hobby i drobne przyjemności - to pomoże przetrwać trudniejsze chwile.
Waga - Masz duże szanse “przebrać miarkę”. Zlituj się nad sobą i zrób coś z tym w końcu, bo naprawdę będzie niezła afera. Wystarczy odrobina dobrej woli i współpraca z przychylną Tobie osobą.
Skorpion - Drobne nieporozumienia z bliskimi, to niekoniecznie czyjaś zła wola - jak czasem sądzisz. Wszystko ma szansę ułożyć się po Twojej myśli, powściągnij tylko nieco swoją bojową naturę.
Strzelec - Właściwe decyzje na polu zawodowym z pewnością zostaną docenione, choć... nie w każdym przypadku nagrodzone, ale nawet i wtedy satysfakcja pozostanie satysfakcją. Tymczasem nie rezygnuj z sympatycznego spotkania w gronie... miłych osób!
Koziorożec - Nie przejmuj się dodatkowymi obowiązkami - oboje wiemy, że to dla Ciebie pestka! A może przy okazji pomyślisz o podniesieniu lub poszerzeniu swoich kwalifikacji? Zastanów się, czy nie byłoby to teraz wskazane.
Wodnik - Najbliższy tydzień - to świetny nastrój (poczujesz go nawet w kościach) i energia, której pozwolisz się rozpierać. Dzięki temu Twój umysł będzie świeższy i jaśniejszy. Dużo łatwiej przyjdzie Ci rozwiązać nurtujące Cię problemy.
Ryby - Znów jakieś zgrzyty w miejscu pracy? Co prawda bywasz porywczy, ale tym razem to chyba nie jest Twoja sprawka? Może jednak dyplomatycznie i zawczasu udasz się na krótki urlop? Zawsze jest to jakieś wyjście.

Wydania: