Zaduszki Wokalne

Zaduszki Wokalne

6 listopada godz. 18.00 - I INTER-FACE KULTURALNY ARH+ w ramach XIV ZADUSZEK WOKALNYCH
koncert Natalii Niemen i Michała Zator
bilety: 39 w przedsprzedaży, 49 w dniu koncertu do kupienia w kasie KOK i na www.biletyna.pl
Pierwszy Inter-Face Kulturalny - ARh+ autorski projekt Agaty Bilińskiej i Roho Konara odbędzie się 6 listopada 2021 roku w ramach XIV Zaduszek Wokalnych Jego głównym założeniem jest umożliwienie spotkania i prezentacji kłodzkiej publiczności znanych postaci ze świata sztuki, którzy łączą w swojej osobie rozmaite dziedziny artyzmu: muzyków, literatów, aktorów, dziennikarzy, równolegle prezentujących swój kunszt na innych płaszczyznach artystycznych.
Zaproszenie na pierwsze tego typu spotkanie przyjęła zjawiskowa wokalistka, kompozytorka, altowiolinistka i malarka - Natalia Niemen.
Wydarzenie będzie miało charakter multi artystyczny albowiem w ramach imprezy będziemy mogli:
- wysłuchać koncertu Natalii Niemen (vokal, altówka) i Michała Zatora (harfa celtycka, vocal) w programie z improwizacjami poezji Szymona Babuchowskiego i nie tylko
- obejrzeć zwiastun wystawy prac malarstwa i rysunku Natalii Niemen,
- wziąć udział w spotkaniu z artystką połączonego z promocją książki "Niebo będzie później" czyli wywiad rzeka z Natalią Niemen, którą przeprowadził z wokalistką Szymon Babuchowski - autor prezentowanych w koncercie wierszy.
Natalia Niemen - altowiolistka, wokalistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyka obcuje od urodzenia, głównie za sprawa ojca – Czesława Niemena. Absolwentka warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie altówki. Pierwsze kroki jako wokalistka stawiała w warszawskim zespole „Woman”.
Michał Zator – harfista, jeden z niewielu muzyków, który wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu.