Joanna Szczepkowska w Kłodzku - spektakl PELCIA

Joanna Szczepkowska w Kłodzku - spektakl PELCIA

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Kłodzki Ośrodek Kultury proponuje Państwu doskonały, autorski spektakl teatralny Joanny Szczepkowskiej.
Znakomita gra aktorska, bardzo dobre recenzje i zachwyceni widzowie. Zapraszamy !!!!
Krótki opis spektaklu:
Kiedy artysta podejmuje decyzję o wycofaniu ze świata, zaczyna się dochodzenie: czy to kwestia nieprzystosowania? Utraty talentu? Wyniosłości? I przede wszystkim: czy ma do tego prawo? Przywykliśmy do nieprzerwanej obecności gwiazd w przestrzeni medialnej, do ciągłych wiadomości na temat ich życia prywatnego i do konieczności bycia dostępnym dla widzów oraz dziennikarzy. Ale czy naprawdę jest to obowiązek artysty?
W autorskim spektaklu Joanny Szczepkowskiej, 60-letnia kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego. Dla chłopaka wejście w świat bohaterki jest jak przekroczenie magicznego progu, za którym znajduje się nierealne doświadczenie i zaczyna wchodzenie w szaleństwo. Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i przede wszystkim – dwa pokolenia, koncertowo prowadzące ze sobą osobliwą grę, w której ścierają się dwie odmienne osobowości: samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem, rozgłosem i ciągłym „dzianiem się” Piotr. Co wyniknie z tego spotkania? Jaką tajemnicę kryje Marta? I kim jest tytułowa Pelcia?
Bilety są już dostępne w sprzedaży w kasie KOK oraz w sprzedaży elektronicznej tutaj: https://iframe109.biletyna.pl/event/view/id/135247