Majowy akordeon

Autor: 
Liliana Stopka i Tomasz Brusiński
1.jpg
5_0.jpg
Snímek20.jpg

Maj obfitował w różne wydarzenia. Przede wszystkim poświęciliśmy czas na działania związane z reklamowaniem Państwowej Szkoły Muzycznej w Kłodzku i zachęcaniem do podjęcia nauki w naszej szkole.
W tym celu rozwiesiliśmy plakaty w okolicznych miejscowościach i przeprowadziliśmy audycje muzyczne w przedszkolu „ Promyczek” dla grupy „0” oraz w Szkole Podstawowej nr 3 dla klas I-III. Zainteresowanie dzieci było ogromne i serdecznie zapraszamy do nas..
Rok szkolny zbliża się do końca a nasi akordeoniści mogą się pochwalić kolenym sukcesem. Na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Ostravie cała trójka /Oskar Gałęski, Tymoteusz Bartlewski, Gabriel Charęza/ uplasowała się w srebrnym paśmie punktacji, co jest zaznaczone na dyplomach.
Przypomnijmy, że w konkursach, w których brali udział w tym roku tj. we Francji, w Anglii, w USA średnia punktacja przyznawana przez międzynarodowe jury wynosiła dla nich zawsze powyżej 21pkt oraz powyżej 22 punktów, a więc ocena: bardzo dobry. Cieszymy się z takiej oceny.
Młodych, chętnych do muzykowania w wieku od 6 lat do 16 zapraszamy w progi naszej szkoły dnia 12 czerwca w godz 10.00 do 13.00 celem sprawdzenia przydatności.
Do zobaczenia w naszej szkole

Wydania: