Horoskop na styczeń 2021 r.

Autor: 
wróżka

*Baran
Choć tak trudny był ubiegły rok, to jednak minął Ci bardzo szybko. Nawet nie zdążyłeś zrealizować swych planów, ani zanalizować ostatnich poczynań... a tu już znów styczeń. Tym razem obiecujesz sobie większą uwagę, większą świadomość każdego czynu, uczynku, każdej chwili... by ją właściwie poczuć, a czasem się nawet nią delektować.
*Byk
Styczniowe Twoje plany uzależnione są od sytuacji... wiadomo jakiej... Próbujesz zdystansować się od tego, ale chyba nie można tak do końca. Najlepiej robić swoje, ze świadomością dobrze wykonanej pracy. Na pewno dobrze to widzą i doceniają zarówno Twoi najbliżsi, przyjaciele i trochę dalsi znajomi. Wreszcie chyba docenili Twoje działania.
*Bliźnięta
Trochę jesteś zagubiony... Tak długo już brak Ci dobrej duszy obok siebie. Nie martw się. Na pewno coś się zmieni w tym roku. Może jeszcze nie w styczniu, ale masz przed sobą cały rok. A jak dobrze przemyślisz jak go spędzić, co zrobić, jaką wybrać drogę własnego rozwoju – to masz na realizację tych zamierzeń noworocznych całe 12 miesięcy.
*Rak
Jeszcze pamiętasz niedawne życzenia opłatkowe, a potem noworoczne... Takie ciepłe i pełne wiary, że będzie dobrze i lepiej... Myślisz, że Ci się uda? Jeśli dobrze się zabierzesz do dzieła i to już w styczniu, to kto wie... A na czym Ci najbardziej zależy? No właśnie nie rozpraszaj się na wszystkie sposoby, skup się przynajmniej na jednym celu.
*Lew
Czekają Cię ciekawe chwile, szczególnie w styczniu, choć jak Ci się uda, to „zima będzie Twoja” i minie Ci jak mała chwilka. Ale już teraz zastanów się, co będzie potem, wiosną, latem... Trochę smutno, że tego zabraknie, ale co ma być, to będzie... Styczeń w każdym razie na pewno zaczniesz brawurowo i z przytupem.
*Panna
Mało zwracałaś uwagę Panno ostatnimi czasy na swój jadłospis. Szczególnie niesprzyjający dla Twej figury był czas świąteczny. Ale... jak tu odmówić sobie jedzenia takich pyszności raz w roku... i nawet nie pomogła wcześniejsza głodówka. Fakt bardzo krótka, jednodniowa, ale jednak ... głodówka. No cóż, styczeń też nie sprzyja odchudzaniu... ale zawsze możesz spróbować.
*Waga
To będzie ważny i przełomowy dla Ciebie rok, a więc już w styczniu dobrze zacznij organizować sobie czas. Dobrze też rozplanuj kolejne prace na następne miesiące, a na pewno pójdzie jak z płatka. Dobra organizacja i systematyczna praca – to gwarancja Twojego dobrego nastroju, a i zdrowia. Teraz więc cała przyszłość w Twych rękach.
*Skorpion
Kulinaria to ostatnio Twój duży atut... i jak się okazuje masz niebywałe zdolności w tym zakresie. A choć kucharzenie, pichcenie...podobno nie sprzyja szczupłej sylwetce, to w Twoim wypadku nie widać tego. Możesz więc dalej w styczniu i kolejnych miesiącach nowego roku rozwijać swe zainteresowania kulinarne i zadziwiać swych gości wspaniałymi potrawami.
*Strzelec
Styczeń zacznie się dość spokojnie, choć ten rok chyba nie będzie należeć do nudnych i leniwych. Już teraz wiesz, co może Cię czekać... ale przecież nie wszystko od Ciebie zależy i mogą dojść jakieś „niespodziewanki”. Dlatego póki co, odpoczywaj, relaksuj się, nabieraj zdrowia i sił, bo energia przyda Ci się niezależnie od przebiegu tego roku.
*Koziorożec
Jesteś mimo wszystko optymistą – mimo wszystko, bo często wydaje się, że niepotrzebnie analizujesz i doszukujesz się ewentualnych problemów. To, że jesteś przewidujący, to nie jest wada, możesz dzięki temu wcześniej zapobiec kłopotom, albo wyjść naprzeciw niespodziankom. Ale czasami wyluzuj, by miła niespodzianka była prawdziwą przyjemnością.
*Wodnik
Zanim cokolwiek zrobisz – pomyśl... i to dwa razy, żebyś nie zrobił sobie i komuś krzywdy. Żeby nikt Ci nie mógł powiedzieć, jak ostatnio: „żeby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała”. Cierpliwość, większa koncentracja, skupienie, ćwiczenie pamięci i dbałość o zdrowie – to gwarancja nie tylko dobrego stycznia ale i całego roku.
*Ryby
Jak dotąd raczej nie lubiłeś narzekać, ale ostatnio niestety dopadło Cię zniechęcenie. Cały rok minął, a Ty nadal szukasz swego „szczęścia”. Żeby jednak spełniły się wszystkie ciepłe życzenia, które usłyszałeś w świątecznym okresie, musisz otworzyć się na innych ludzi, uwierzyć w siebie... Masz przecież tyle zalet, tyle talentów i tyle dobrych uczuć w sobie.

Wydania: