Horoskop na sierpień 2020 r.

Autor: 
wróżka

* Baran
Trochę u Ciebie mało optymizmu. A to deszcz pada, a to mało co słońce zaświeci, a to droga się wydłuża... i tak dalej i tak dalej. A przecież to wszystko dlatego, że u Ciebie – tam, w środku – coś brak odrobinę optymizmu... Wystarczy, by nosić i na zewnątrz i w sobie parasol. Przyda się na niepogodę ale i nadmierne słońce.
* Byk
Oho, cho, trafia Ci się niezła okazja ale... podmuchaj trochę – może i na zimne, ale lepiej się nie sparzyć. Mimo wszystko, okazja warta jest poważnego zastanowienia. Sprawdź przed skokiem, czy w basenie jest woda. Nic pochopnie.
* Bliźnięta
Co masz najcenniejszego? Przecież, że nie dobytek ani nawet pieniądze. To ZDROWIE. Wszystko da się odtworzyć czy zarobić, ale jak stracisz zdrowie to wszystko funta kłaków warte. Więc uważaj na swój dar najcenniejszy i trochę sobie pofolguj.
* Rak
Masz ostro pod górkę. Tak się zdarza, ale nie poddawaj się. Nawet chmara niedogodności, kłopotów kiedyś się kończy. Chyba, że te kłopoty zechcesz kolekcjonować. Wtedy ten worek składanych kłopotów jest w stanie Cię przytłoczyć. Nie daj się!
* Lew
Zbyt często chcesz postawić „na swoim”. I często masz rację. Ale tym razem posłuchaj rodziny... I będzie dobrze, a później już nawet miło a Ty poczujesz coś na kształt ulgi, że nie tylko Ty sam musisz „unieść to wszystko”. Że możesz zaufać w decyzjach również innym. Choć ostrożnie z tym nadmiernym „uwolnieniem się” od odpowiedzialności. Masz swój kawałek racji i nikt Cię od niego nie uwolni.
* Panna
Postaraj się spełnić swoje marzenia. Musisz bardzo chcieć, żeby się spełniły. To nie tak, że „marzę” i czekam. Musisz wytyczyć sobie ścieżkę do spełnienia marzeń. Jak będziesz konsekwentny to duża część z marzeń lubi się spełniać. Ale – rzadko kiedy, a może i nigdy – spełniają się wszystkie marzenia.
* Waga
Masz przed sobą mnóstwo pracy nad realizacją projektów, które już wcześniej sobie postawiłeś do wykonania. Może nie wszystkie „wypalą” ale spora część z nich pewnie tak, o ile naprawdę się przyłożysz do ich zrealizowania i w trakcie realizacji będziesz gotów na ich korektę zgodnie z zaistniałą rzeczywistością.
* Skorpion
Pięknie zajaśniało, rozbłysło... Twój czas światła nadchodzi. Mam tylko zmartwienie – czy aby to „zajaśnienie” to błysnęło słońce spoza chmur, czy błyskawica rozświetliła Twój krajobraz. Ty to wiesz doskonale, jak słońce to dobrze już teraz, jak błyskawica to burza przejdzie. Jakby nie było, to pierwsze jaskółki w Twoim dość dotąd zamglonym krajobrazie. Ciesz się.
* Strzelec
Przed Tobą trudne decyzje gospodarcze. Tak, czy nie – „wypali czy będzie pożoga”. To naprawdę od Ciebie zależy by podjąć właściwe decyzje. I – co gorsza – nie masz co liczyć na pomoc doradców. Dużo czasu na podjęcie decyzji nie masz, ale przecież lubisz działać pod presją i tym razem się wywiniesz z pożytkiem dla siebie.
* Koziorożec
Ucieka dzień po dniu. Tak szybko, a tyle przecież do zrobienia.... Niekiedy czarnowidztwo Cię ogarnia a przecież żaden dzień Ci nie umyka. Po pierwsze – bo to niemożliwe, po drugie – nie ma takiego dnia, który byłby dla Ciebie stracony od a do z. Zatem – spokojnie wykonuj pracę, którą sobie założyłeś po prostu „dzień po dniu”.
* Wodnik
Jakiś taki pogmatwany jesteś. Mało masz ochoty na cokolwiek. Jakoś niezauważalnie przybija Cię atmosfera wokół Ciebie. I to nie ta, której „dotknąć” można, ale ta szerzej rozciągnięta. Czujesz się jak żaba w wodzie wciąż podgrzewanej. I co z tym zrobić wiedząc i nie mając możliwości uniknięcia tej sytuacji. To ja Ci mówię – już niedługo błyskawica rozerwie tę zasłonę mgły i rozbłyśnie słoneczny czas. Głowa do góry. Nieco patetycznie? No cóż – sam się tak postawiłeś.
* Ryby
Wierzysz we wróżby? Wierzysz, że nic nie jest tak oczywiste jak to z wierzchu wygląda? Że istnieje głębia wróżby dostępna tylko dla niektórych. Czemu nie? Ale nie opieraj się tylko na wróżbach, bowiem wróżba jest też nieoczywista. Dla Ciebie to „kogel-mogel” na tym świecie. Nic to – ważne, żeby Ci smakował.

Wydania: