Horoskop na lipiec 2020 r.

Autor: 
wróżka

* Baran
Cały ten lipcowy czas to dla Ciebie wielkie truskawkowe święto. Nasycisz się jak co roku, ale nie zapomnij o zapasach na zimę. Taki słoiczek dżemu lub soku – przyda się przy śnieżnej, zimowej aurze na rozgrzewkę.
* Byk
Trochę przybędzie Ci w lipcu energii, chęci działania. To na pewno za sprawą słońca i letniego ciepełka. A trochę z tęsknoty za jakąś zmianą, nowymi perspektywami. To będzie dobry Twój ruch – i dla Ciebie i dla Twych bliskich.
* Bliźnięta
Miało być pięknie, wspaniale... A stało się jak się stało. Trzeba się dostosować do nowych realiów. I czy tego chcesz czy nie, zmiany w planach są konieczne. To co się nie uda teraz, spróbuj w odpowiednim innym terminie.
* Rak
Systematycznie ostatnio wyraźnie bierzesz się za siebie. To dobrze, że zmieniasz się pod tym względem, ale w wyglądzie zewnętrznym nie tylko liczy się fryzura i ubiór. Zadbaj o kondycję, figurę – czyli ważna jest dieta i codzienny ruch.
* Lew
Nie przejąłeś się zbytnio możliwością zarażenia. Zawsze dbałeś o siebie, więc teraz to dla Ciebie nic trudnego. Trochę Ci tylko żal, że nie udało Ci się do tej pory zrealizować planowanych wyjazdów, ale co się odwlecze to nie uciecze...
* Panna
Dobra książka, leżak w ogródku – to Twoje plany na tegoroczne letnie miesiące. I wcale Ci nie żal ... że Chorwacja daleko, że morze nasze też daleko... Tu też jest pięknie i jest Ci właśnie teraz tu dobrze.
* Waga
Długo ćwiczyłaś Wago swą cierpliwość i spokój duszy. To był dobry czas na tego rodzaju ćwiczenia. Czy to ci pomoże w dalszym życiu? Na pewno. I choć się już znudziłaś, to pamiętaj, że Ci się to wszystko kiedyś przyda i zaowocuje.
* Skorpion
Wyspokoiłeś się Skorpionie w ostatnim czasie. Potrafiłeś zaakceptować nową sytuację i to Cię bardzo wzmocniło. Z nowymi siłami, planami – czeka Cię spokojniejsza perspektywa, ale dająca Ci dużo możliwości radości i uśmiechu.
* Strzelec
Gdy inni odpoczywali – jedni z własnej woli, inni z przymusu – Ty miałeś Strzelcu dość intensywny czas, dość pracowity i nerwowy. Ale po takim okresie przychodzi odmiana, czyli... przychodzi czas na Twój relaks, odpoczynek i zadowolenie.
* Koziorożec
Zadbaj o zdrowie. Powiesz, że dbasz... ale coś jednak szwankuje... Może trzeba więcej odpoczywać, mniej myśleć o pracy, mniej martwić się o coś na co nie masz i tak wpływu. Na początek zafunduj sobie w lipcu kompletne lenistwo.
* Wodnik
Powoli wracasz do zdrowia, minęły już miesiące przymusowej stagnacji. Teraz zaczynasz nawet już coś planować, ale pamiętaj z umiarem. Zresztą nauczyłeś się już tego umiaru i potrafisz dawkować – stosownie do swoich sił i chęci – wszelkie czynności.
* Ryby
Ostatnio niestety brak Ci dobrego samopoczucia, ogarnął Cię jakiś pesymizm... Ale wraz z latem to Ci minie i wróci dobra energia. Korzystaj więc z każdej wolnej chwili na spacery do lasu, parku, w góry... w głąb przyrody, która Cię wzmocni.

Wydania: