Horoskop na czerwiec

Autor: 
wróżka

* Baran
Dziwny maj dla wszystkich. A jaki będzie czerwiec dla Ciebie? Oj...zagmatwany i to bardziej niż by Ci się wydawało. Dlaczego? Jakieś zbyt duże rozluźnienie. Więc – przestrzeżony – weź się w garść i załatw to co niezbędne a resztę poukładaj w kolejności ważności. Będzie dobrze.
* Byk
No i dobrze – jakoś dość swobodnie poradziłeś sobie z najgorszymi problemami. Te mniejsze w czerwcu mało dadzą Ci się we znaki. Ale trudno – ten czerwiec upłynie Ci raczej tylko na „łataniu dziur”. Ale – już druga połowa czerwca da Ci odsapnąć. Co było to nie jest...
* Bliźnięta
Nie czas rozpamiętywać tego, co już było. Raźno do roboty bo zebrało się jej moc. połowa roku. Jak to szybko poszło! A życie nie czeka. Popatrz na przyrodę. I susza i mróz nie wstrzymuje jej bujnego rozkwitu. Więc rób swoje, bo kto powiedział, że zawsze ma być dobra pogoda?
* Rak
Jak tu ruszyć? Martwisz się i zastanawiasz ... Uśmiechnij się. Powiedz sobie „ee tam, było, przeszło” i staraj się wrócić jak najszybciej do Twojego, dobrze ułożonego życie. To jest możliwe.
* Lew
Nie bój się. Jak zwykle masz sporo szczęścia i ono Cię nie opuściło. Wszystko będzie dobrze o ile wciąż wierzysz w swoją dobrą gwiazdę. W czerwcu czeka cię niezmiernie miła niespodzianka. Nie przegap!
* Panna
Ojej, ojej, ojej ... no tak, ciągle tkwisz w niepewności. Więc – otrząśnij się z letargu. Popatrz na wiosnę która powoli przeradza się już w lato, to i słoneczko Ci zaświeci. Jak się weźmiesz w garść to wszystko „pójdzie jak z płatka”. Bo tak to zawsze jest.
* Waga
Natłok zdarzeń, natłok myśli, dziury bezradności. Co będzie w przyszłości? Niby jest jak było kiedyś ale to wszystko takie niepewne... Zgarnij te wszystkie niedobre myśli do wora zapomnienia. To niełatwe, ale inaczej się nie da. I wróć „na prostą”, bo przecież „masz głowę na karku” i wyjdziesz z opresji.
* Skorpion
A tak wszystko dobrze się układało... myślisz smętnie. Nie martw się jednak zawczasu. To było tylko chwilowe zamieszanie. W czerwcu wrócisz do tego wszystkiego „co się dobrze układało”. Tylko proszę Cię – darmo nie oddawaj nawet odrobiny tego co jest twoje.
* Strzelec
„Oj! Jak ciężko! Co tu robić? Tyle posypało się a przyszłość niepewna...”. Można tak pobiadolić, ale nic z tego nie wynika a jak dalej będziesz biadolił to będzie tylko gorzej. Zatem – podsumuj dotychczasowe wyniki i okaże się, że może i jest ciężko, ale nie beznadziejnie. Jest z czego ruszyć. Więc ruszaj z nadzieją, że wyjdziesz jeszcze w czerwcu „na swoje” a później już na niezłym plusie, który pozwoli nawet na zasłużoną rozrywkę.
* Koziorożec
Całe szczęście, że potrafisz zająć sobie sensownie czas, że potrafisz znaleźć się w tej niecodziennej sytuacji i łagodnie przechodzisz do czerwca. Wraz z kwitnącymi bzami. Wraz z pięknymi zapachami dojrzałej wiosny.
* Wodnik
Nieco bardziej zgryźliwy, nieco bardziej leniwy, nieco mniej uśmiechnięty. Trochę „skapcaniały”. Solidny w działaniu – jak zwykle – ale bez tego „coś” co powoduje pełnię zadowolenia z wykonywanej pracy. Rada? Spokojnie – po okresie takiego „skapcanienia” – znów przywitasz codzienność normalnym uściskiem ręki i będzie dobrze.
* Ryby
Czerwiec to dobry miesiąc dla Ciebie. Choćby się „paliło, waliło” nic nie odbiera niezłego samopoczucia i pewności, że „będzie dobrze” w czerwcu 2020 roku. W taki wpadłeś nastrój. Z takim nastawieniem sukces gwarantowany.

Wydania: