VII TARGI EDUKACYJNE W KŁODZKIM LICEUM

Autor: 
inf. Rzecznik Prasowy Starostwa Powiatowego
edu.jpg

16 stycznia br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku odbyły się Targi Edukacyjne pod patronatem starosty kłodzkiego – Macieja Awiżenia. Powiat kłodzki reprezentowały: Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk – wicestarosta kłodzki oraz Anetta Kościuk – dyrektor Wydziału Oświaty. To już siódma edycja targów, które na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące „Chrobry” w Kłodzku. Targi edukacyjne to znakomite miejsce prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych uczelni dla przyszłych absolwentów szkół średnich.
W tym roku wydarzenie cieszyło się szerokim zainteresowaniem nie tylko wśród maturzystów, ale także wśród uczniów klas młodszych. Swoją ofertę zaprezentowało łącznie 21 wystawców z Wrocławia, Wałbrzycha, Opola, Nysy, Legnicy, Zielonej Góry i Kłodzka.
Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze w naszym powiecie, które stanowi swego rodzaju „drogowskaz” w procesie podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Wydania: