Horoskop na listopad

Autor: 
wróżka

* Baran
Lubisz ryzyko, ale tym razem nie szalej, bądź ostrożny. Listopad nie jest dla Ciebie miesiącem na gry, hazardy i ekstremalne sporty. Poczekaj raczej na inną okazję.
* Byk
Ostatnio bywasz nadzwyczaj zajęty. Nie uważasz, że z tym lekko przesadzasz? Spróbuj zrównoważyć swój czas, i tyle samo albo i więcej czasu przeznacz w listopadzie na wypoczynek.
* Bliźnięta
Razem raźniej i na pewno bezpieczniej będzie podczas planowanej przez Ciebie wyprawy lub przedsięwzięcia. Weź więc to pod uwagę i raczej unikaj w tym czasie samotności.
* Rak
Deszcz Ci niestraszny. Masz dobry parasol, kalosze... i co tam, codzienne spacery możesz uskuteczniać w listopadzie, tak jak w poprzednich miesiącach i w ten sposób wywiązywać się ze swego zobowiązania co do profilaktyki zdrowia.
* Lew
Ostatnio widziałeś świetne reklamy kosmetyków i mógłbyś je zakupić, ale przywiązałeś się do starych... Czy to jest taki straszny problem dla Ciebie Lwie? Po prostu spróbuj.
* Panna
Panno co planujesz jesienią i zimą? Czy tym razem też masz coś w zanadrzu, jak zawsze? Jesteś aktywna i twórcza, więc pewnie inie zawiedziesz oczekiwań bliskich i tym razem.
* Waga
Jakieś niewielkie zmiany szykują się u Ciebie. Chyba się nawet cieszysz. Niby nic, a jednak... Trochę zamieszania, trochę różnych nastrojów, ale też śmiechu i radości.
* Skorpion
Niech ta dobra passa trwa. Tak, tak Skorpionie, nie możesz zaprzeczyć, że ostatnio się dość dobrze dzieje. To zasługa i Twoja i Twoich bliskich, ale ... też i chyba „gwiazdy się dla Ciebie dobrze ułożyły”.
* Strzelec
Marzysz o spokoju, wyciszeniu... jeszcze jednak trochę musisz się uzbroić w cierpliwość. Wszystko na pewno się ułoży, bo musi. Przyjmuj więc wydarzenia cierpliwie i nie stresuj się.
* Koziorożec
Coś z Twą organizacją czasu pracy jak zawsze szwankuje. Dodaj sobie więc „kozę”, a jak z niej zrezygnujesz, a najlepiej sprzedasz, to... znów będzie lepiej.
* Wodnik
Jedne Wodniki są egocentrykami, narcyzami... Inne z kolei pełne poświęcenie i pokory ... Pamiętaj jednak Wodniku – wszystko jedno do której grupy należysz – nie wolno przesadzać, potrzebny jest umiar we wszystkim.
* Ryby
Nie masz czasu na wypoczynek jesienią? Takie masz zaległości? Oj, Rybo coś chyba przesadzasz, nie zawsze wszystko musi być na tip top. Weź wyluzuj.

Wydania: