Horoskop na sierpień

Autor: 
wróżka

* Baran
Przypomnij sobie młodość. Tam jest Twój początek dobrych pomysłów, o których zapomniałeś. Warto część z nich wprowadzić w „dorosłe” życie, bowiem teraz już wiesz, jak to zrobić, co kiedyś było tylko mrzonką.
* Byk
Zdrowie u Ciebie jest jakie jest. Ważne, żebyś nie narzekał, bo tylko się osłabisz. A tak w ogóle – z Tobą nie jest źle, można nawet powiedzieć, że dobrze. Więc skąd ten nastrój zwątpienia w Tobie? Nie martw się, jest sierpień – czas zbierania dóbr – no to zbieraj. Choćby „w pocie czoła”.
* Bliźnięta
Jakże miło w letniej porze ... czas długiej aktywności a i czas długiego odpoczynku. Więc korzystaj i z tego i z tego. Jest sierpień, a u Ciebie jeszcze brakuje wyników wiosennego siania. Ale nie martw się – pod koniec sierpnia wyrównasz szyki, choć musisz co nieco „zakasać rękawy.
* Rak
Tak się stało jak się stało. Przecież przeszło. Zatem – do góry głowa i przes-tań oglądać się do tyłu, szczególnie gdy tam – na przedzie – czeka Cię miła niespodzianka. I to nie byle jaka.
* Lew
Trochę Ci brakuje celu, trochę jesteś bezradny. Jakby poprzednie pół roku za bardzo Cię wyeksploatowało. Tak naprawdę to tylko przerwa między kolejnymi działaniami. Więc w sierpniu zrób sobie taką przerwę od „nadmiernie” ważnych zadań uznając z czystym sumieniem, że ta przerwa po prostu Ci się należy.
* Panna
No dobrze! Jak chcesz tak czyń. Czy wyjdzie Ci to na dobre czy też przygoni kłopoty? Nie potrafię Ci odpowiedzieć, ale uparłeś się. Zatem czas pokaże, czy Twoja upartość była słuszna czy też lepiej było posłuchać bliskich Ci osób... Jak będzie tak będzie. Tylko ten się nie myli co nic nie robi.
* Waga
Jeszcze se pohulaj! A co tam. Zasłużyłeś, boś harował jak wół. Pohulaj se, pohulaj, bo jak dalej będziesz „zasuwać” bez opamiętania to może nie za dobrze się skończyć. Niezłym „dołkiem” tak fizycznym jak i psychicznym.
* Skorpion
Co Ci przyszło z tego, że uparłeś się, by wszystko szło tak jak sobie zaplanowałeś? Nie dopuściłeś żadnej alternatywy i teraz ani w te ani we wte. Sierpień pozwoli Ci wyjść z pułapki nadmiernego planowania o ile pozwolisz by codzienne życie niekoniecznie naginało się do Twoich planów. Zobaczysz, że korekta zamierzeń często na plus wychodzi.
* Strzelec
Troszkę przedłużają Ci się wakacje. A przyrzekałeś sobie, że nadgonisz czas. Jest jak jest, ale mimo wszystko w sierpniu przynajmniej zarysuj plan działania na resztę roku, kiedy jeszcze Twoje ciało będzie leniuchowało włącz rozum do dużej pracy koncepcyjnej.
* Koziorożec
Warto w sierpniu „dokończyć” czas długich dni i poszwędać się tu i tam. Poukładać sierpień najpierw na czas relaksu, rekreacji, kultury, później na czas pracy i czas na spanie. Bo przecież życie jest po to by się nim cieszyć. I dbaj o zdrowie.
* Wodnik
Ho, ho, ho! To tu, to tam coś Ci dolega. No i co z tego? Na ekstrema to już się nie porywaj, ale na nieduże przyjemności – czemu nie. Na to Cię stać i z tego się ciesz bo po prostu warto. Dobrze, że nie masz siu bździu w głowie i spokojnie przyjmujesz co los ci przynosi. Choć drobne kłopoty jakoś za bardzo Cię zajmują.
* Ryby
Piękny sierpień dla Ryb. Może i trochę popada, może i słonko dokuczy ale sierpień to sierpień i każdy następny dzień to radość i dobre samopoczucie. Tak się Rybom zapowiada ten sierpień.

Wydania: