Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

Baran
Brak Ci już cierpliwości. Wytrzymaj jeszcze trochę, nikt Ci przecież nie obiecywał, że będzie łatwo. Efekt końcowy będzie natomiast gwarantowany. Wynagrodzi Ci tak długie czekanie.
Byk
Zdrowie, kondycja, energia – wreszcie przyszedł czas, że to wszystko powoli odzyskasz. Zima była dla Ciebie niezbyt sprzyjająca. Wiosną wszystko wróci do normy.
Bliźnięta
Tak, tak, przyszła kryska na Matyska. Czyli przyszedł wreszcie czas na długo zapowiadane zmiany. Koniec uników, wykrętów. Wystarczy więc nie marudzić i zabrać się za pracę.
Rak
Co przyniesie Ci wiosna, Raku? Oj, chyba dobrze wiesz, co Cię czeka. I nawet Ci to odpowiada i cieszysz się. Dobrze więc, że to już niedługo.
Lew
Każdy Lew lubi wygodę. Ty też nie jesteś wyjątkiem. Ale to dobrze, jak zadbasz o siebie, to Twoi najbliżsi z tego skorzystają. A nawet czeka Cię pochwała.
Panna
Wiosenka, wiosenka... a Panna będzie niedługo szczęśliwa. Czy to na skutek dłuższego dnia, czy cieplejszego słońca, czy może śnieżyczek... a może to jeszcze inny powód jest tego nastroju?
Waga
Wiosna w przyrodzie tuż tuż, ale wiosna w Twym sercu jest już od dłuższego czasu. Tak trzymaj. Dobry nastrój udziela się też innym i innym też będzie w sercu wiosennie.
Skorpion
Zadbałeś Skorpionie o dobrą formę zimą, to i przesilenie wiosenne Ci nie straszne. Niejeden Ci może tylko pozazdrościć kondycji, uśmiechu i szerokich horyzontów.
Strzelec
Nie musisz się już martwić, bo zimowe problemy minęły. Wraz z wiosną wróci Twój uśmiech. Dobre pomysły na wspólne, radosne wieczory – tym się teraz zajmij Strzelcu.
Koziorożec
Trochę trudny miałeś Koziorożcu początek tego roku, ale jakoś powoli wszystko się unormuje. To nie znaczy, że pracy i różnych zajęć nie będzie. Będą, ale musisz więcej odpoczywać.
Wodnik
Trochę topornie wszystko idzie, ale... idzie i do przodu wciąż. A nawet jest satysfakcja i dużo przyjemności z efektów. I to jest najważniejsze.
Ryby
Czas na powrót do różnych domowych prac. Może nie w takim stopniu jakbyś chciał... ale powoli, powoli... A wraz z tym wróci kondycja i dobry nastrój.

Wydania: