Horoskop na lipiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Brakuje Ci zapewne czasu? To normalne o tej porze roku u Ciebie. Po prostu weź urlop i nie martw się. Potem będziesz wypoczęty i wszystkie zaległości nadrobisz. Zresztą nie masz ich za dużo.
* Byk – Szykuje się jakiś remoncik. Nie jesteś z tego powodu zbyt szczęśliwy, ale jak trzeba to trzeba i już. Na razie, więc zapomnij o wypoczynku na łonie natury. Jak skończysz remont, to na pewno gdzieś wyjedziesz.
* Bliźnięta – Jadą goście? Jadą i to dość spora ich liczba… Ale to przecież nie zmartwienie dla Ciebie, wręcz przeciwnie, duża radość. Wszystko masz uporządkowane, przygotowane i niemal zapięte na ostatni guzik.
* Rak – Czereśnie, które tak uwielbiasz, tego lata dopisały. Nie tylko się nimi objadaj Raku, ale zrób też zapasy na zimę. A potem… będzie jak latem, i dobre ciasto i kompot lub dodatek do lodów.
* Lew – Szykuje się dla Ciebie gorące lato. Nie wiadomo czy dosłownie czy w przenośni. Może gdzieś wyjedziesz do gorących krajów, a może „gorąco” przywita Cię w domu. Sam wiesz Lwie, jak to czasami z planami jest.
* Panna – Żegnaj wolności… Czy naprawdę tego lata zmieniasz swój stan? Jedni mówią, no nareszcie. Inni – popatrz, jak jej się spieszy. Ale Ty najlepiej wiesz, że to właśnie teraz jest Twój czas i Twoja decyzja jest słuszna.
* Waga – Marzeniem Twoim na to lato jest…? No właśnie, czy wiesz, co chcesz tego lata robić? Jeśli nie zaplanowałaś nic, to znaczy, że musisz jeszcze trochę ponudzić się albo popracować, a na prawdziwy odpoczynek trochę jeszcze poczekasz.
* Skorpion – Nie planuj w lipcu żadnych porządków. To jest czas Twojego wypoczynku. Oczywiście odrobina pracy nigdy nikomu nie zaszkodziła i jeśli chcesz się koniecznie czymś zająć, to poświęć się dyscyplinom kulinarnym.
* Strzelec – Siedząc niczego nie zdziałasz. Akurat nadchodzi czas raczej bardziej aktywnego funkcjonowania, a Ty nie masz kondycji. Czym prędzej zadbaj o nią – może basen, spacery, praca w ogródku?
* Koziorożec – Ani czereśnie ani truskawki Cię nie cieszą. Fatalnie! Ale jak nie można, to nie. Jak widzisz, najważniejszy jest umiar. Ale na pewno jedna, dwie nie zaszkodzą, a sprawią dużą radość.
* Wodnik – W lipcu czekają Cię ciekawe spotkania kulturalne w zacnym towarzystwie. Ale nie tylko strawa duchowa będzie ważna w tym miesiącu. Czekają Cię też różne prace, bez których nie ma co myśleć o zimie.
* Ryby – Ogród już zadbany, remont właśnie kończysz… Czyli – nadchodzi czas na realizację planów wakacyjnych. Tobie to dobrze, zawsze akuratny i wszystko chodzi jak w zegarku po kolei.

Wydania: