Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

* Baran – Raz jeszcze spróbuj poprawić stosunki z szefem, może się tym razem uda. Pokaż co potrafisz, nie cofaj się przed nowymi pomysłami, dasz radę. Potem, sam się zdziwisz, że było tak łatwo. A poza tym korzystaj ze słońca.
* Byk – Czeka Cię znów mała przeprawa z kimś bliskim. Jesteś cierpliwy i łagodny, ale tym razem postaw na swoim, jeśli masz rację. Ale jeśli będziesz mieć choć odrobinę wątpliwości, to zrezygnuj z walki. Najważniejsza jest zgoda.
* Bliźnięta – Czy pamiętasz, co w ub. roku w maju robiłeś? No właśnie... w tym roku masz też szansę spędzić ten miesiąc podobnie. Byłeś zadowolony wtedy i usatysfakcjonowany, może więc warto powtórzyć. To przecież nic trudnego.
* Rak – Kiedyś sobie obiecałeś, że jak przyjdzie maj, to... I co? Już jest maj, czy jesteś gotowy? No to ruszaj, do dzieła. Wszystko na pewno Ci się uda, a jeśli będą trudności, to niewielkie i je pokonasz. Zanim jednak zaczniesz, uzbrój się w cierpliwość.
* Lew – Lubisz piosenki, muzykę. W maju możesz skorzystać z licznych okazji, by posłuchać występów na żywo. Nasycić się atmosferą koncertów – o różnych charakterze: patriotycznym, rockowym, balladowym. Do wyboru, do koloru.
* Panna – Najbliższe Twoje plany mają związek, i to ścisły, z tym miesiącem. Dlaczego właśnie tak, nie wiadomo, ale chyba dobrze, bo to piękny miesiąc, długie dni i krótkie, ciepłe noce, konwalie... Wymarzony czas dla marzycieli.
* Waga – Majowe dni, to dla Ciebie wprost raj. I nieważne, że nie zawsze świeci słońce. Deszcz też Cię dobrze nastraja. Wielu może brać z Ciebie przykład w tym miesiącu. Ale nie wiadomo, jak to będzie dalej z Tobą, np. w czerwcu.
* Skorpion – Czy byłeś już na wiosennej wycieczce? Jeśli nie, to nie trać czasu, już najwyższy czas. Kondycja wróci, jak o nią zadbasz. Ale powoli, nie przyspieszaj tempa, bo możesz tylko tym sobie zaszkodzić. I pogoda ducha wróci.
* Strzelec – Masz wszystkie atuty, by zapanować nad sytuacją. A więc nie stresuj się, tylko rób swoje. A jeśli ktoś Ci stanie na drodze i spróbuje przeszkodzić, to nie denerwuj się i zignoruj intruza. Wszystko się ułoży po Twej myśli.
* Koziorożec – Pamiętaj, że to maj. Praca, pracą, ale nie przegap tego co dla Ciebie najpiękniejsze: fiołki, bzy i konwalie. W ogrodzie jak zwykle jest dużo pracy, nie ogarniesz wszystkiego, nie ma co się tak przejmować. Przecież lato jeszcze przed Tobą.
* Wodnik – Musisz zadbać o zdrowie. Tryb życia jest bardzo ważny, odbija się na Twojej psychice, wyglądzie, nastroju. Tak czy siak, zadbaj o siebie. I pamiętaj o wycieczce, koniecznie z Koziorożcem.
* Ryby – Czego to sobie nie obiecałeś na ten rok? A tu już prawie zbliża się półrocze. Może jeszcze zdążysz. A przynajmniej skoryguj plany i wybierz te najbardziej realne. Wtedy na pewno zdążysz i będziesz zadowolony.

Wydania: