Targi w Poznaniu

Autor: 
inf. E. Chalecka
l1.jpg

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku kurort Lądek-Zdrój promował swe liczne walory oraz bogatą i różnorodną ofertę na targach turystycznych MTP TOUR SALON 2018 w Poznaniu (9-11.02).
Warto zaznaczyć, że Targi TOUR SALON to przede wszystkim ważne źródło informacji o produktach i usługach turystycznych na terenie całego naszego kraju, ale i poza nim – dlatego nie mogło na nich zabraknąć tak prężnie rozwijającej się gminy jak Lądek-Zdrój. Oczywiście targi to miejsce spotkań biznesowych, źródło nowych, atrakcyjnych ofert oraz wymiany doświadczeń zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. W tegorocznych targach wzięło udział blisko 40 tys. uczestników, a na TOUR SALONIE zaprezentowało się blisko 250 wystawców z kilkudziesięciu krajów.
Tym razem, korzystając zarówno z powiązań uzdrowiskowych jak i dobrej współpracy, promowaliśmy się wraz z Gminą Bystrzyca Kłodzka oraz Uzdrowiskiem Lądek-Długopole S.A – bardzo dziękujemy za okazane nam wsparcie. Przez trzy kolejne dni targów informowaliśmy o bogactwie naszej pięknej okolicy i aktywnie zapraszaliśmy do jej odwiedzenia.
Warto podkreślić, że w tym roku rozpoznawalność marki kurort Lądek-Zdrój była już bardzo wyraźna. Działania na rzecz rozwoju i promocji okazały się skuteczne – wielu gości poznańskich targów pytało przedstawicieli lądeckiego stoiska o odwiert geotermalny i inne plany dotyczące rozwoju gminy.

Wydania: