Horoskop na luty

Autor: 
wróżka

* Baran
Jak chcesz, to potrafisz być oziębły. Ale pamiętaj. Ma to swoje plusy i minusy. Oziębłość pomaga kiedy ktoś jest zbyt natarczywy, ale przeszkadza, mrozi, kiedy jesteś na uroczym spotkaniu.
A zdarza Ci się pomylić chwile. Zadbaj zatem o swoją „oziębłość” i używaj jej rozważnie.
* Byk
Szybko wspinasz się do góry. Ale uważaj, bowiem boli upadek. Złap trochę oddechu. Przystań na chwilę. Porozglądaj się wokół. Nie wadzi sprawdzić, czy fundamenty, na których budujesz swoje osiągnięcia, są wystarczająco stabilne a Ty wystarczająco ostrożny. Na razie Ci się udaje. Ale nic nie trwa wiecznie, zatem odłóż coś na „gorszą godzinę”.
* Bliźnięta
Trzymaj swoje nerwy na wodzy. Rozgniewany człowiek rzadko działa rozsądnie. Nie złość ale rozsądek pozwolą Ci wyjść z chwilowych kłopotów.
* Rak
Nie wierz wszystkim obietnicom tak obficie Tobie składanym. Lepiej traktować je z przymrużeniem oka. Rób swoje, a jak niektóre się spełnią, to tym lepiej.
* Lew
No i gdzie się tak spieszysz? Co nagle to po diable. Pośpiech i nerwy to źli doradcy. Radzę Ci w lutym – zwolnij, co się odwlecze to nie uciecze, a przecież nie musisz być cały czas zdyszany i zasapany.
* Panna
Masz mały problem. Chcesz za szybko dojść do zamierzonych celów. Uważaj, o potknięcie nietrudno, Rozważnie dojdziesz do swojej „ziemi obiecanej” pracą, wytrwałością a nie drogą na skróty i najłatwiejszą. Bo często bywa tak, że łatwo przyszło i łatwo poszło.
* Waga
Masz problemy? Nigdy ich nie rozwiążesz dolewając oliwy do ognia. Luty jest dobrym miesiącem do tego, by przeanalizować swój sposób reagowania na większe i mniejsze problemy. Wszystkie na tę chwilę rozsupłasz bez potrzeby przecinania węzła gordyjskiego. Więcej cierpliwości.
*Skorpion
Ależ jesteś zestresowany. Odpuść sobie. Masz wiele, zbyt wiele rzeczy do zrobienia na „wczoraj”. Nie ze wszystkim zdążysz na czas ale nie martw się – z tego powodu nic Ci się nie zawali.
* Strzelec
Zapomniałeś, że życie to ciągłe rozwiązywanie problemów? Ty je rozwiązujesz, Twoi znajomi, niekiedy problemy „same znikają”. Więc trochę spokoju. Nie masz gorzej niż inni a nawet lepiej niż niektórzy. Więc nie wściekaj się na życie.
* Koziorożec
No i dobrze, że nie jesteś leniwy. Nie usiadłeś na liściu laurowym, ale wciąż coś nowego chcesz. Tylko proszę – mierz zamiary na siły. Nie można „nic nie robić”, ale też nie wolno być pracoholikiem. Nie zamartwiaj się, że czegoś nie zdążyłeś.
* Wodnik
Jesteś z siebie zadowolony? Masz powody by tak było. Po prostu zadowolenia na zewnątrz nie znajdziesz jeśli nie będziesz go miał w sobie. Bez hurra optymizmu potrafisz cieszyć się drobnostkami. To ważna cecha charakteru, która pozwala Ci się serdecznie śmiać i niekiedy autentycznie wkurzać się.
* Ryby
To dobrze, że masz czyste sumienie. To niby coś nieuchwytnego, niematerialnego, ale jest. I jak jest nieczyste, to gryzie i zżera. Dobrze, że masz czyste sumienie i o tym wiesz, bo są tacy, co o sumieniu łatwo zapominają.

Wydania: