Horoskop na styczeń

Autor: 
wróżka

* Baran – Lubisz cyfrę „8”. Przynosi Ci szczęście? Może więc ten nowy rok będzie dla Ciebie wyjątkowy. Może uda Ci się zrealizować swoje marzenia, a w każdym razie przynajmniej najbliższe plany.
* Byk – Zawsze robisz podsumowanie minionego roku i plany na nowy. Myślisz, że niewiele udało Ci się zrealizować w poprzednim roku, więc nie ma sensu planować? Nic podobnego. Na pewno w tym roku będzie inaczej.
* Bliźnięta – Jaki styczeń, taki i cały rok. Trzeba więc wszystkiego po trochę „pokosztować”: i pracy i rozrywki, obowiązku i relaksu, zabawy i refleksji, ale dla zdrowia tylko umiarkowania w jedzeniu i piciu.
* Rak – Zacząłeś nieźle Raku – wspaniałym Sylwestrem. Czy tak wspaniały też będzie cały rok, zależy tylko od Ciebie. Ale wydaje się, że potrafisz zapanować nad różnymi sytuacjami i będzie dobrze.
* Lew – Kobieta Lew będzie zadowolona ze swej tegorocznej, a na pewno styczniowej, działalności. Mężczyzna – Lew, bardziej krytyczny wobec siebie, stąd ocena może będzie nieco słabsza.
* Panna – Gdyby nie ten Sylwester, byłabyś już zdecydowana, a tak masz znów dylemat. Może pomoże Ci w rozwiązaniu sprawy karnawał. Kilka zabaw i na pewno zorientujesz się, czy dobrze ulokowałaś uczucia.
* Waga – Czy chciałabyś żeby ten rok był dla Ciebie przełomowy, a w każdym razie w jakiś sposób szczególny? Wszystko zależy od Ciebie. Wcześniej musisz coś ciekawego wymyślić, a potem pilnować dobrze realizacji.
* Skorpion – Rok zapowiada się ciekawie. Już w styczniu czekają Cię spotkania, rozrywki. I choć nie przepadasz za zimą, wcale nie będzie Ci tym razem przeszkadzać. Oby tak i w następnych miesiącach.
* Strzelec – Raz do roku lubisz się dobrze zabawić. Może tym razem w sty-czniu – na karnawałowym balu? Dobrze zaczniesz, to i cały rok może się też atrakcyjnie ułoży.
* Koziorożec – Co się nie udało zrealizować w ub. roku, spróbuj zakończyć w styczniu. A zaraz potem zaczną się kolejne, już tegoroczne inicjatywy i mnós-two ciekawych wydarzeń, w których będziesz uczestniczyć.
* Wodnik – Trochę sportu nie zawadzi, więc jak tylko trochę śniegu spadnie wybierz się na narty. Nabierzesz kondycji, której niestety Ci brakuje. A będzie potrzebna już niedługo – wiosną trzeba się przecież zabrać za ogród.
* Ryby – Lubisz zimę i sporty związane ze śniegiem. Czy w tym roku odpowiednio zadbałaś o wolne dni na wypady w góry? Chyba byłabyś nieszczęśliwa, gdyby się nie udało. Ale pamiętaj, nic na siłę, inne rozrywki też są ciekawe.

Wydania: