Akordeoniści do dzieła!

Autor: 
Liliana Stopka
akordeon.jpg

Odkurzajcie akordeony, powtarzajcie i wzbogacajcie swój repertuar, bo w tym roku w marcu jest okazja wziąć udział w AKORDEONOWYM TURNIEJU HRABSTWA KŁODZKIEGO.
Nieważne ile się ma lat, wszyscy dorośli kochający ten instrument mogą zaprezentować swoje ulubione utwory. Czas prezentacji 10 minut na osobę. Dyplomy uczestnictwa gwarantowane!
A może nawet coś wiecej zagwarantujemy! Cieszmy się z muzykowania i podzielmy się naszą radością z innymi. Zachęcam do wzięcia udziału we wspólnym muzykowaniu. Impreza ta będzie towarzyszyć akordeonowym zmaganiom dzieci w wieku szkolnym i odbędzie się tego samego dnia, co koncert XV DZIEŃ AKORDEONU.
Rzucam hasło: Z akordeonem od przedszkola po seniora. Bliższe informacje będzie można znaleźć na stronie internetowej szkoły muzycznej oraz pod telefonem 602 717 619.
Ze spraw z ostatniej chwili, to chcę się podzielić informacją, że w grudniu uczeń z mojej klasy Tymoteusz Bartlewski na konkursie akordeonowym HARMONIA VIVA we Wrocławiu zajął III miejsce. Gratulujemy młodemu akordeoniście.
Na gratulacje zasługują również uczniowie z klasy I występujący w koncercie wigilijnym w roli pastuszków i grający wspólnie kolędę Przybieżeli do Betlejem pasterze (od lewej: Kuba Ferenc, Bartosz Czelnik, Oskar Gałęski, Szymon Dulski).
Przy okazji zapraszam osoby zainteresowane muzyką akordeonową wykonywaną przez dzieci i młodzież do auli naszej szkoły na koncert o szczególnym klimacie pod nazwą MUSIC PARTY. Odbędzie się 15 stycznia o godz. 16.30.
Akordeoniści proszę krzesać siły do gry !
Do zobaczenia wkrótce.

Wydania: