Wakacje w Hrabstwie Kłodzkim

Autor: 
MZ

„Wakacje w Hrabstwie Kłodzkim – oferta turystyki rodzinnej na pograniczu polsko-czeskim” to projekt promocyjny realizowany przez Powiat Kłodzki w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska i finansowany ze środków EFRR oraz budżetu państwa. Partnerem powiatu po stronie czeskiej jest Stowarzyszenie BRANKA z Nachodu, które realizuje projekt pn. „Wędrując z plecakiem po Pograniczu Kłodzkim”. Partnerskie inicjatywy kierowane są głównie do rodzin z dziećmi w każdym wieku, które chcą spędzić wakacje w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu przyrody, bogactwa wielokulturowych tradycji oraz atrakcji czekających na turystów o każdej porze roku. W trakcie realizacji projektu przygotowaliśmy dla turystów folder prezentujący najatrakcyjniejsze miejsca Hrabstwa Kłodzkiego, w polskiej, czeskiej i angielskiej wersji językowej, ilustrowaną mapę z miejscem na wklejanie zebranych podczas zwiedzania naklejek przedstawiających charakterystyczne dla prezentowanych atrakcji postacie i przedmioty oraz gadżety reklamowe stanowiące miłą pamiątkę z wakacji.
Nowym działaniem w ramach projektu jest kampania promocyjna Hrabstwa Kłodzkiego na nośnikach cyfrowych skierowana do mieszkańców pięciu największych i najbardziej znaczących pod względem liczby odbiorców naszej oferty turystycznej miast Polski. W ramach kampanii Powiat Kłodzki zrealizował 15 sekundowy spot promujący turystykę rodzinną na pograniczu polsko-czeskim, który emitowany był przez cały czerwiec na ekranach zamontowanych w autobusach miejskich oraz w galeriach handlowych w Katowicach (CH Silesia City Center), Poznaniu, (CH Stary Browar), Wrocławiu (CH Galeria Dominikańska), Warszawie (CH Złote Tarasy), Gdańsku (CH Galeria Bałtycka).
Produkty reklamowe powstałe w ramach projektu przedstawiają najpopularniejsze z turystycznego punktu widzenia miejsca Hrabstwa Kłodzkiego, jest to jednak tylko część bogatej i różnorodnej oferty turystycznej, jaką pozostawiamy naszym gościom do wyboru, zapraszając do Hrabstwa Kłodzkiego (www.hrabstwo.pl).

Wydania: