V urodziny Galerii Twierdza Kłodzka

Autor: 
inf.wł.
fotografia_ślubna_kozber_115.jpg
fotografia_ślubna_kozber_853.jpg
fotografia_ślubna_kozber_991.jpg

12 kwietnia, sobota: „Lata 20-te, lata 30-te, czyli powrót do przeszłości”. 13 kwietnia, niedziela: „Tradycje wielkanocne – Stoliczku nakryj się”.
Revia Forever – pod takim hasłem bawili się klienci GTK w pierwszym dniu V Urodzin Twierdzy. Organizatorzy przetransferowali Centrum do czasów Moulin Rouge, Casino de Paris oraz w miejsca, w których gromadziły się największe i najbardziej znane gwiazdy ekranu i estrady. Można było spotkać Lizę Minelli, Edith Piaff, Franka Sinatrę i innych wspaniałych artystów. Sobowtóry do złudzenia przypominały oryginały, więc zainteresowanych wspólnym zdjęciem było mnóstwo. Monidła fotograficzne pozwalały zamienić się na chwilę w Audrey Heburn, czy tancerki z paryskiego Czerwonego Młyna. Makijaże i fryzury oraz moda przeniosły nas w niezwykle ciekawe lata.
Grupa Gaan Dance Zone zaprezentowała najsłynniejsze układy rewiowe, w szczególności „Can – Can Offenbacha” i Burleskę. Doskonała choreografia, piękne stroje pań i świetne wykonanie spodobały się tak bardzo, że bisom nie było końca.
Całość uzupełniały dekoracje, nawiązujące do lat 20-tych i 30-tych. Na wielkim ekranie emitowano fragmenty kina niemego, w tle leciały utwory muzyczne najsłynniejszych wykonawców oraz ścieżki dźwiękowe filmów nawiązujących do tamtych czasów: „Wielki Gatsby”, czy „Artysta”. Podziw wśród klientów budziły stare pojazdy: Citroen TYP A, którym przemieszczali się gangsterzy oraz samochody dla bogaczy.
Koło fortuny sprzyjało uczestnikom eventu. Szczęśliwcy stali się posiadaczami cennych nagród, które ufundowali sponsorzy przedsięwzięcia, m.in.: MDF Auto Fiat Poland z Ząbkowic, Perfumerie Douglas, Home&You, Martes Sport, Takko, Carrefour, Avon i Oriflame. Jak na tradycję przystało, V urodziny celebrowano wspaniałym tortem. Poczęstowano ok. 1000 osób! Na wiwat zaśpiewała urocza i znana MARGARET. Koncert był niezapomnianym wydarzeniem. W urodzinach GTK uczestniczyło ponad 31 tysięcy osób. Wydarzenie uzyskało mnóstwo pozytywnych komentarzy na FB i znanych forach internetowych.

Wydania: