Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran – Zbyt wolno wchodzisz na pełne obroty. Gdy wreszcie się rozkręcasz – czas zwijać interes. Twoim problemem jednak nie jest opieszałość, lecz zła organizacja i brak właściwego rozplanowania sytuacji. Wszystko do zrobienia.
Byk – Zadbaj o to, by w pośpiechu nie przeoczyć czegoś istotnego. Strata z pozoru niewielka, rozpatrzona w innym kontekście okazać się może dość poważną. Skutki i przyczyny to dwie oddzielne sprawy – nie myl ich zatem.
Bliźnięta – Kolejny krok to znów Twoja działka. W którą stronę będzie on poczyniony zależy oczywiście od Ciebie – ale o tym zdecyduj już teraz (uciszając jednak emocje). No i dopuść do głosu także... rozsądek!
Rak – Spróbuj przyjrzeć się okolicznościom z odrobiną dystansu. Bywa, że świat oglądany z przymrużeniem oka jest jednak do przyjęcia... A przecież Ty sam potrafisz ofiarować światu wiele dobrego...
Lew – Może uznasz, że najwłaściwszym wyjściem będzie po prostu kontynuacja rozpoczętej sprawy. Jest tylko jeden szkopuł: jeśli będziesz się guzdrał – może nie wystarczyć Ci czasu, ale nie wpadaj w panikę – to Ci raczej nie pomoże.
Panna – Dobry moment na spotkanie ze znajomymi. Owocem wspólnej rozmowy mogą być kuszące plany na przyszlość. Jednak powodzenie w ich realizacji zależeć będzie także od Twojej inicjatywy i przedsiębiorczości.
Waga – Drobne kłopoty czy niedogodności w miejscu pracy możesz zniwelować ciepłą atmosferą. Za miły gest skierowany do Ciebie odpłać tym samym. Z pewnością zaprocentuje, choć może nie od razu. Cierpliwości!
Skorpion – Nic dziwnego, że coraz intensywniej myśliśz o nadchodzącym, ważnym dla Ciebie okresie. Martwisz się, jak pogodzić wszystkie obowiązki. Z pewnością jednak ktoś chętnie Ci pomoże, a nawet wyręczy.
Strzelec – Sprawa bliska wyklucia. pewne koszty oczywiście – jak zawsze są nieuniknione, o tym jednak wiesz nie od dziś i jesteś do tego przygotowany. Wciąż jednak nie możesz przyjąć pewnych faktów, ale to dręczy nie tylko Ciebie (marna to pociecha – no nie?).
Koziorożec – Nie ufaj zbytnio przypadkowym opiniom, tudzież plotkom. Może niekoniecznie jest w tym wyrachowanie, ale drobna złośliwość na pewno. Większą uwagę zwróć na ogólne tło sprawy, to powinno wiele wyjaśnić.
Wodnik – Brak konsenkwencji i zdyscyplinowania zburzyć może dotychczasowy – dobrze funkcjonujący układ.
A Tobie nie jest teraz potrzebna rewolucja. Sam wiesz, jak ciężko potem odzyskać pożądaną stabilizację.
Ryby – Jeśli czujesz, że kończy Ci się inwencja – to pamiętaj, że nie na długo. Być może daje o sobie znać „zmęczenie materiału. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować – to zazwyczaj przynosi dobre efekty!

Wydania: