Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Urwanie głowy – czyli ruch w interesie. Trzymaj rękę na pulsie, dbaj o trzeźwość umysłu i nie przesadzaj
z kawą (tudzież innymi używkami). Pomimo natłoku zajęć, znajdź chwilę czasu dla bliskiej osoby.
Byk - Szczęście to rzecz względna i nie dla wszystkich oznacza to samo. Nie dziw się zatem, gdy dwie różne osoby tę samą sprawę widzą zupełnie odmiennie. W tej sytuacji unikaj pochopnych sądów – mogą być krzywdzące.
Bliźnięta - Najbliższe dni w sposób szczególny poświęć bliskiej osobie. Potrzebuje Twojej mądrej miłości i tego, jak pięknie potrafisz objaśniać sprawy zwykłe i niezwykłe... Pamiętaj też, że świat nie kończy się na drobiazgach...
Rak - Misterny plan może zwyczajnie nie wypalić, jeśli zabraknie ważnego składnika. Na powtórną „łamigłówkę” po prostu może zabraknąć Ci sił i chęci. Tymczasem jednak, nie poddawaj się uczuciu zniechęcenia.
Lew - Tym razem brak pomysłu nie oznacza końca świata. Rozejrzyj się wokół i puść wodze fantazji. Podpowiedzi szukaj także w oczkach bliskiej osoby. Nie zaperzaj się tylko już na wstępie!
Panna - Taki bałagan może być czasem twórczy, ale nie wtedy, gdy dotyczy spraw naprawdę istotnych. Zrób z tym porządek nim się okaże, że czegoś absolutnie nie możesz znaleźć lub, że właśnie coś ważnego przeoczyłeś.
Waga - Miła Wago, zdecyduj wreszcie – w tę, czy we w tę? Doceń cudzą cierpliwość i nie nadużywaj jej więcej. Twoje niezdecydowanie wynika przecież tylko i wyłącznie z czystej wygody i lenistwa. No więc?
Skorpion - Bujasz sobie w obłoczkach, a tymczasem coś ucieka. Ocknij się wreszcie, stań na nogi i do dzieła!! W takich sytuacjach zazwyczaj radzisz sobie doskonale, musisz tylko chcieć. Może tym razem potrzeba Ci więcej samodyscypliny?!
Strzelec - Masz ochotę zrobić coś, co przerwałoby monotonię jesiennych dni. Możliwości jest wiele. Zastanów się jednak, czym chcesz zaskoczyć siebie i innych. I pamiętaj: „mierz siły na zamiary” – zaufaj sobie!
Koziorożec - Groźba „trzęsienia ziemi” na razie zażegnana. Niestety, to co będzie dalej – zależy nie tylko od Ciebie. Z pewnością jednak nie zaszkodzi nieco dyplomacji i taktu z Twojej strony. Nie strzelaj z grubej rury.
Wodnik - Pewne zmiany w Twoim otoczeniu nie naruszą zbytnio dotychczasowej harmonii. Szybko przywykniesz
i przejdziesz nad tym do porządku dziennego. Problem tylko w tym, że nie są to przecież jedyne i ostatnie zmiany.
Ryby - Twój nastrój lada moment ustabilizuje się. Trudne sprawy już wychodzą na prostą (Ty zresztą też!!!).
A więc łebek do góry! Tak trzymaj i pamiętaj: serce i rozum - to najlepsza, choć rzadko spotykana para!!

Wydania: