Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Nawet jeśli Twoje plany ulegną niewielkim zmianom – pomyśl, że to jeszcze nie powód do zmartwienia. Najbliższy czas i tak będzie wyglądać imponująco! Bogate życie towarzyskie... plus mały, kieszonkowy... Skorpionek...
Byk - Słuszny wybór nie zawsze jest łatwym i – co gorsza – oczywistym wyborem. Twoje wahanie zatem - jest sprawą oczywistą i w pełni zrozumiałą. Nie pozwól jednak, by ciągnęło się w nieskończoność...
Bliźnięta - Najbliższe dni – to wiele emocji, ale co najważniejsze – pozytywnych emocji. Zachowanie dystansu wobec dotyczących nas wydarzeń często umożliwia obiektywną ocenę, ale przecież nie zawsze jest możliwe.
Rak - Nie przechwalaj się zbytnio, bo nikt nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Takie puszenie się na zapas może przynieść nie najlepszy skutek. Bądź zatem cierpliwy i rób, co do Ciebie należy.
Lew - Byłoby fatalnie gdybyś właśnie teraz stracił cierpliwość. Jesteś już bardzo blisko celu, a przecież dobre wiadomości nie zdarzają się codziennie. Starannie wykorzystaj dotychczasowe doświadczenie!
Panna - Czasami wystarczy wyciągnąć rękę, by znaleźć to, czego nadaremno szukało się od tak dawna. Ale Ty już wiesz gdzie szukać, a co najważniejsze czego szukać! No i mając na uwadze cel główny pójdzie Ci, jak z płatka!
Waga - Twoje ambicje znów przybierają na sile – najwyraźniej jesienne słoneczko naładowało Twoje akumulatory. To dobrze, pamiętaj jednak, że sukces nie bierze się znikąd. Trzeba na niego solidnie zapracować!
Skorpion - Jeśli nawet tęsknisz za Panną, to jeszcze nie powód, by zamykać się w czterech ścianach. Głowa do góry i marsz na spotkanie z... innymi „Pannami”!! Z pewnością docenisz zalety ich towarzystwa!
Strzelec - Trzymaj fason, nie rozklejaj się. Na ogół wiek metrykalny i nasze samopoczucie – to dwie różne sprawy. Ty przyznawaj się do tego, co Ci bardziej pasuje. No i pamiętaj o swoim „kotku”... a może... „myszce”?
Koziorożec - Jak to możliwe, że swoje plany zrealizowałeś dopiero w połowie?! Rusz głową, odpal wyobraźnię i skonstruuj resztę! Z pewnością pomocni w tym przypadku okażą się bliscy i przyjaciele!
Wodnik - No i co?! Tak po najmniejszej linii oporu?!! To do Ciebie absolutnie nie pasuje! A czy to nie jest chwilowe lenistwo? Też masz takie wrażenie? Cieszę się zatem, że jesteśmy jednomyślni i – mimo wszystko – rozsądni...
Ryby - Twój nastrój ulec może wahaniom – delikatnie rzecz ujmując. Spróbuj efekty tej niestabilności emocjonalnej złagodzić do minimum. Nie wyciągaj teraz starych brudów, a poczynania bliskich traktuj z większą cierpliwością...

Wydania: