Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Twoje wewnętrzne ciepło i równowaga mogą czynić cuda i... niejednokrotnie czynią. Potrafisz oczarować i zjednać sobie przyjaciół. Teraz wykorzystaj tą zaletę w sposób szczególny – z korzyścią dla siebie i innych!
Byk - Ktoś bliski, ktoś kogo nosisz w sercu zawładną Tobą doszczętnie, zawrócił Ci w głowie i z normalnego Byka zrobi jakieś rozmarzone i nie pozbierane stworzenie. I choć to miłe, postaraj się zachować choć odrobinę rozsądku!
Bliźnięta - Troszeczkę przesadziłeś! Wiele jednak można naprawić. Nie bądź więc taki zawzięty i zrób krok w kierunku pojednania. Poza tym dobry nastrój najbliższych dni pozwoli zblednąć złym wspomnieniom!
Rak - Kolejne dni to wewnętrzny spokój i pogoda ducha, to dużo ciepła i miłości. I choć kwestia uczuć często przesłania Ci resztę świata, to – prawdę mówiąc – niewiele w związku z tym tracisz...
Lew - Gdy jesteś w swoim żywiole - z radością angażujesz się w to co lubisz. Trudno jednak przy tym uniknąć chwil zwątpienia. Cóż, zarówno „wzloty”, jak i „upadki” powinny być wkalkulowane przy tak dużym zaangażowaniu emocjonalnym.
Panna - Stagnacja na polu zawodowym to jeszcze nie tragedia. Wszystko ma swój rytm i kolej rzeczy. Pozwól sobie tymczasem na rozkwit życia rodzinnego i towarzyskiego. Tego nigdy za wiele, prawda?
Waga - Masz już prawie gotową koncepcję – a to połowa sukcesu. Teraz, gdy Twoje działania nabiorą tempa - efekty powoli zaczną się uwidaczniać. Nie próbuj jednak „osiadać na laurach”, bo to najgorsze, co możesz zrobić w tej chwili.
Skorpion - „Nie samym chlebem człowiek żyje!” Poświęć nieco uwagi sprawom mało konsumpcyjnym, sprawom, które uporczywie domagają się Twojej uwagi, a tymczasem rzadko dostępują tego zaszczytu...
Strzelec - Trochę za późno bierzesz się do rzeczy. I Twoja nieprzezwyciężona niechęć do tego typu zajęć jest tu mizernym wytłumaczeniem. Tym bardziej, że na kłopoty z tego tytułu narażasz nie tylko siebie.
Koziorożec - W najbliższych dniach radość i... nostalgia przeplatać się będą nieustannie. Pamiętaj jednak, że zawsze masz koło siebie kogoś, kto zrobi wszystko, aby Cię osłonić przed wszelkim złem! Nie każdy ma tyle szczęścia!!!
Wodnik - Ważkie zdarzenia plus chwila refleksji pozwolą na lepsze zrozumienie istotnych kwestii. Pozwól dojść do głosu szlachetnym cechom Twojego charakteru. Postaw na jakość, a nie na ilość!
Ryby - Namacalne efekty Twojej działalności – to coś na co czekałeś i w końcu się doczekałeś. Fakt ten umocni Twoją – chwiejną czasem – wiarę we własne siły. A to Ci się przyda na dalszą, żmudną drogę.

Wydania: