Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Pora wracać do szarej (?) rzeczywistości! Nowe obowiązki spowodować mogą chwilowy spadek energii
i zmęczenie. Wkrótce jednak przywykniesz, a i wahania nastroju miną bez śladu!
Byk - W nadchodzącym tygodniu będziesz szczególnie aktywny i... chłonny. Zderzenie różnych postaw, poglądów
i przekonań może stać się iskrą zapalną i motorem działania dla Ciebie na najbliższe dni.
Bliźnięta - Decyzję w końcu podjąć trzeba! Pozwól, by zarówno serce, rozum, jak i Twoje wrodzone poczucie sprawiedliwości poszły we właściwym kierunku. W najbliższy weekend spróbuj się też trochę odprężyć.
Rak - Jeśli zdarzy Ci się fałszywym krokiem pokpić sprawę – zwykle nie pokazujesz po sobie, że oberwałeś po nosie. To też ma swoje dobre strony, czasem jednak warto otwarcie przyznać się do błędu i skorzystać z ofiarowanej pomocy.
Lew - Nie podejmujesz ważnej decyzji bez gruntownego przemyślenia. I dobrze – katastrofa Ci zatem nie grozi. Również dbałość o sprawy natury materialnej – z reguły przynosi spodziewane korzyści.
Panna - Niezbyt Ci się to podoba? Nic dziwnego. Pomyśl jednak, że nie jesteś w tym odosobniony... Przede wszystkim pamiętaj, że masz w sobie ogromny potencjał, którym potrafisz obdarzać innych!
Waga - Cieplej, jaśniej i przytulniej. Czy nie masz wrażenia, że wszyscy uśmiechają się do Ciebie?! Dobrze, że
z takim wdziękiem potrafisz zrewanżować się tym samym. Teraz nawet najtrudniejsze sprawy pójdą gładko!
Skorpion - Na horyzoncie większa uroczystość. Znów będziesz mógł zabłysnąć i zasłużyć na uznanie w oczach innych. W przygotowania oczywiście włączysz się z zapałem. Istnieje jednak obawa, że „niechcący” zaniedbasz inne – mniej ekscytujące sprawy...
Strzelec - Nawet Ty nie podejrzewałeś siebie o posiadanie daru tak skutecznego działania! Gratulacje oczywiście się należą! Teraz zadbaj o to, by nie roztrwonić własnego potencjału – przed Tobą jeszcze wiele możliwości...
Koziorożec - To dopiero początek, a Ty już jesteś zmęczony? No cóż, dołek psychiczny to nic przyjemnego, ale i nic wiecznego. Za parę dni spojrzysz na świat inaczej, a z całą pewnością pomogą Ci w tym.... przyjaciele!
Wodnik - Wodnik nabrał tempa i po drodze zgubił wątek. Zdarza się i tak. Teraz jednak zachowaj spokój – powoli dojdziesz do sedna sprawy. W swoich sobotnio – niedzielnych planach nie pomijaj bliskiej osoby – bo będzie draka.
Ryby - Drobne nieporozumienia z bliskimi zduś w zarodku. Nadajesz się do tej misji, jak nikt inny z uwagi na swoje zdolności dyplomatyczne. Nie rezygnuj też z własnych potrzeb, jeśli naprawdę nie jest to uzasadnione.

Wydania: