Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Bezsensowny upór z reguły prowadzi donikąd. Przemyśl wszystko gruntownie i jeśli widzisz taką potrzebę – zmień kierunek działania. Może się wówczas okazać, że odkryjesz zupełnie nowy aspekt interesującej Cię sprawy.
Byk - No i nie będziesz się gniewać!! W końcu nie jesteś drobiazgowy. Powstrzymaj się też od spiskowania i niecnych knowań. Tobie to po prostu nie przystoi - nawet w żartach (a już tym bardziej wobec tak dostojnej persony!).
Bliźnięta - Rozczarowanie? To niewykluczone – lecz tym razem nie wylejesz nawet naparstka łez! I dobrze! A dlaczego? Po prostu – nie warto! A za rogiem już czai się nowa, ekscytująca.. przygoda!
Rak - Po wielu wzruszeniach – czas na rewanż, cóż takie jest życie! Przyznaj jednak, że bez tych drobnych spraw byłoby straszliwie smutno i ...nudno. A tak - znów trzeba się o coś (o kogoś) zatroszczyć...
Lew - Na drugi raz pamiętaj, by „oczko” puszczać we właściwym kierunku – unikniesz wówczas kłopotliwej sytuacji! Koleżeńskich żartów nie traktuj zbyt serio i miej na uwadze, że najwięcej wskórasz legitymując się dużym poczuciem humoru!
Panna - Unikaj wszelkich plotek (i to pod każdą postacią). Zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz. Odkryjesz ponadto pewną „dróżkę” – dróżkę na skróty. Krótsza, lecz wyboista – może więc lepiej zostać przy tej starej, wypróbowanej?
Waga - Ciąg dalszy kształtowania się wzorowych stosunków rodzinnych... Uważaj jednak, aby nie zagłaskać kota na śmierć! Od współpracownika natomiast, kategorycznie wymagaj solidności – nie pozwól wpuścić się w maliny.
Skorpion - Odnajdzie się mały, zagubiony pantofelek a wraz z nim... Pamiętaj jednak, że współczesny „książę z bajki” nie jeździ konno i nie nosi korony – bywa natomiast grymaśny, kłótliwy i ... mało zarabia.
Strzelec - Wspaniałomyślnie wybaczysz komuś jakąś gafę – coś w rodzaju spóźnienia lub nietaktu słownego. A już za chwilę będziesz tego żałować. Niepotrzebnie! Daj się udobruchać na dobre!
Koziorożec - Wykorzystaj przypływ energii i do końca tygodnia pozałatwiaj zaległe sprawy. Uporasz się z tym bez trudu. Wizyta przyjaciół znacznie poprawi Ci humor. Na to spotkanie zechcesz przygotować coś szczególnego!
Wodnik - Nie przegap okazji, by interesująco spędzić nadchodzący tydzień. Jeśli będziesz czujny wiele możesz skorzystać. Potem nie zapomnij o rewanżu – opłaci się! Ponadto miej oko na... Strzelca.
Ryby - Czas „wzlotów i upadków” znów za Tobą... który to już raz? Cóż, teraz kolej na refleksję i wnioski. Skorzystaj z własnych doświadczeń – są cenne. A w niedalekiej przyszłości - radą w tej materii posłużysz...Rakowi.
Wróżek Jadzio puścił oczko i... znów mało zarabia!

Wydania: