Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Takiego urodzaju to już chyba dawno nie było!! Dobrze, że masz głowę na karku i wiesz jak wykorzystać świetną koniunkturę, a uwierz mi - nie każdy to potrafi. Dlatego bez trudu wyprzedzisz konkurencję!
Byk - No i sam widzisz, że to było zupełnie niepotrzebne. Jedyna korzyść
z tego zdarzenia - to kolejna (która to już?) nauczka. Teraz jesteś bogatszy w doświadczenia, które z uporem lepszej sprawy... bagatelizujesz.! Miej trochę litości dla siebie!
Bliźnięta - No i przyszła kryska na matyska... Skończyło się dobre, ale - będzie jeszcze lepsze! Nie łam tylko obowiązujących zasad! Wystarczy zaledwie odrobina dobrej woli i z pewnością Ci się uda. Poza tym, niewielka dyscyplina dobrze Ci zrobi!
Rak - Nawet jeśli wybrałeś dobrą drogę, to i tak musisz uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście straty z tego tytułu Ci nie grożą i to jest ten optymistyczny akcent, na który tak wytrwale czekałeś. No cóż, wiem - że to niewiele...
Lew - Trudno Ci uwierzyć, że niekiedy marzenia można spełnić tak niewielkim kosztem! Przekonasz się, jak wiele potrafisz osiągnąć. I to niemalże od niechcenia! Po prostu - niezły z Ciebie zawodnik. No i ta niezłomna wola działania!
Panna - Rozterek ciąg dalszy. Prawdę mówiąc - dzielisz włos na czworo i nawet najbardziej oczywistą kwestię skomplikujesz tak, że już nikt w zawiłościach Twojego rozumowania nie jest w stanie się połapać.
Waga - Wszystko zależy od punktu widzenia, a więc nie sądź zbyt pochopnie. Tu akurat rokowania nie są złe. Z pewnością więc, dobrze wykorzystasz nadciągającą okazję. A marnowanie takich plonów - nie leży w Twojej naturze!
Skorpion - Oceniasz korzystając z utartych i nie zawsze aktualnych stereotypów. A to czasami po prostu nie ma sensu. Spróbuj wykazać trochę więcej własnej inicjatywy. Pokuś się o wypracowanie swoich priorytetów.
Strzelec - Kolejny już raz zamykasz kolejny już etap. Nie smuć się jednak. Już za chwilę los się do Ciebie uśmiechnie :) :) :). A tak całkiem poważnie: jeśli na dzień dzisiejszy pewne sprawy wyglądają niewesoło - znajdą swoje rozwiązanie.
Koziorożec - Brawo! Brawo! Męska decyzja podjęta w porę - przyniesie zamierzony efekt. Przede wszystkim - nie dasz się oskubać, a to jest już bardzo dużo. Jak widać, dotychczasowe doświadczenia wcale nie poszły na marne.
Wodnik - Drobne zmiany “w domu i zagrodzie” to Twoja wyłączna zasługa. Szkoda tylko, że nie jesteś usatysfakcjonowany własnym dziełem. Teraz to już lepiej nie zaprzątaj sobie tym głowy, a za jakiś czas nabierzesz dystansu do całego zdarzenia.
Ryby - Droga Rybo, znowu Ci umyka! Już prawie było i zwiało... Jakiś pech czy co? Niestety, tak to wygląda. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. To jeszcze tylko kilka króciutkich... miesięcy.

Zwróżek Jadzio wychylił główkę spośród sterty utartych stereotypów...

Wydania: