Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Tym razem wytrwasz w mocnym postanowieniu. Tym bardziej, ze możesz liczyć na pomoc i wsparcie bliskich Ci osób - a to wbrew pozorom wiele znaczy. Poza tym zaufaj choć trochę własnym możliwościom.
Byk - W nadchodzącym tygodniu zwolnisz obroty. To Twój czas na leniuchowanie, a po niedawnym jeszcze wysiłku nie zostanie ani śladu! Uważaj, nie przegap okazji, by spędzić miłe chwile w miłym towarzystwie!
Bliźnięta - Wciąż Cię kusi realizacja pewnego przedsięwzięcia. Jednak ostatecznej decyzji nie podejmuj pod wpływem emocji. Zawierz własnemu rozsądkowi. Nie pozwól, by pokierował Tobą ktoś przypadkowy.
Rak - Nie tylko w nadchodzącym tygodniu, ale też w ciągu całego roku zaprzątać Cię będą nowe sprawy. Podejdziesz do nich bardzo rzeczowo, ale i z właściwym sobie dystansem. Nie zabraknie Ci pola do działania.
Lew - Wymanewrowałeś już na prostą i choć rewelacji nie oczekujesz - źle nie będzie. Nie rezygnuj z dalszego wysiłku - bardziej satysfakcjonujące rezultaty nadejdą z czasem - musisz być tylko tego pewien.
Panna - Dobry moment, by zatroszczyć się o bliskich. Jeśli planujesz coś szczególnego - podejmij się tego i zrealizuj plany właśnie teraz. Potem znów - jak zwykle - pochłoną Cię sprawy nieco mniej wzniosłe.
Waga - Energiczny Wodnik i tym razem musi mieć ostatnie słowo... Cóż, wnioski nasuwają się same. Nie daj się zwariować i sam zadbaj o własne sprawy. On i tak się odezwie, jeśli zajdzie taka potrzeba!
Skorpion - Sprawy nabierają rozmachu. Poczyniłeś już całkiem konkretne kroki. Niewątpliwie całość posunie się naprzód. Masz spore szanse, aby jeszcze w tym roku uzyskać piorunujące efekty!!!
Strzelec - Jak zwykle masz niesamowity potencjał i czekasz tylko na genialne pomysły! Potraktuj to zatem z należytą powagą. Szczęścia nie może Ci zabraknąć, więc pewnie w końcu dopniesz swego!
Koziorożec - W nadchodzących dniach doskwierać Ci może lekkie zmęczenie. Z radością zatem zorganizujesz sobie czas tak, by nie robić zbyt wiele, a już na pewno nie zechcesz angażować się w żadną “poważną” robotę! W porządku, jednak “nie przeginaj” zbytnio!
Wodnik - Idziesz w zawody z Wagą. Rywalizacja szlachetna i godna podziwu. Na pewno nie zabraknie Ci sił ani wytrwałości. Ale o zwycięstwie przesądzić mogą sprawy zależne nie tylko od Ciebie...
Ryby - Masz wrażenie, że coś wymyka Ci się z rąk? Spokojnie, bez paniki - chwila oddechu. Nabierz nowych sił i do dzieła. Wiem, że dasz radę, nie takie przeszkody już przecież pokonywałeś!

Wydania: