Najlepsze agroturystyki Gminy Kłodzko

Autor: 
Janusz Puszczewicz

Podczas Polsko-Czeskiego Święta Wsi jakie odbyło się w dn. 29 sierpnia br. w Jaszkowej Dolnej rozstrzygnięto m.in. PLEBISCYT NA NAJLEPSZE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE GMINY KŁODZKO. Organizatorem plebiscytu był PORTAL INTERNETOWY - ZIEMIA KŁODZKA / www.ziemiaklodzka.pl / przy współudziale Urzędu Gminy Kłodzko.
Miło poinformować, że pierwsze miejsce zajęła AGROTURYSTYKA “U MACIEJA” w Ławicy prowadzona przez Barbarę i Marka Lechocińskich. Do nich też trafiła cenna nagroda rzeczowa ufundowana przez Wójta tej gminy. Wcześniej gospodarstwo zostało wyróżnione również na Agrofecie. Drugie miejsce zajęła AGROTURYSTYKA “POD SOSNOWĄ GÓRĄ” w Żelażnie prowadzona przez Jolantę i Edwarda Dobrowolskich. Gospodarswo słynące m.in. z doskonałej domowej kuchni. Kolejne mniejsce zajęła AGROTURYSTYKA “U KASI” w Roszycach prowadzona przez Elżbietę i Adama Momot. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz specjalne rekomendacje portalu - Ziemia Kłodzka.
Nagrody w postaci upominków i książek trafią również do wylosowanych osób oddających głos w tym plebiscycie. Więcej szczegółów na stronie - www.ziemiaklodzka.pl
Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatom, bowiem zasłużyli na to wyjątkowo. Niebawem też postaram się odwiedzić naszych laureatów i przygotować specjalną relację z tych odwiedzin. A już teraz zapraszam do gościnnej Gminy Kłodzko, gdzie czekają na nas liczne gospodarstwa agroturystyczne. Może wtedy warto właśnie wybrać m.in. naszych dożynkowych laureatów.

Wydania: