Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Masz rację! Nie słuchaj plotek i nieszczerych podszeptów. Nie ustępuj tym, którzy nie mają zbyt wielkiego pojęcia o całej sprawie. Zaufaj sobie, swoim kompetencją i swojemu osobistemu rozsądkowi!!
Byk - Bliskiej osobie sprawisz wiele radości. Dzięki temu i Tobie poprawi się humor!! Dobry nastrój nieprędko Cię opuści. Nie popsuje go nawet piętrząca się tu i ówdzie nawałnica rozmaitych obowiązków!!
Bliźnięta - Ostatnio niemal „od ręki” rozwiązujesz trudne problemy. Niewątpliwie jest w tym wiele rutyny i doświadczenia. Bądź jednak czujny. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję – zastanów się nie dwa ale trzy razy! Powodzenia!
Rak - Jak to zwykle bywa – najtrudniejszy jest początek. Potem już idzie dużo sprawniej. Dlatego nie zrażaj się początkowymi trudnościami. Skup się na ostatecznym celu i nie rozpamiętuj, co mogłeś zrobić – tak, a co – inaczej...
Lew - Nadchodzące dni przeznacz na uporządkowanie zaległych spraw. Teraz widzisz najdokładniej w czym rzecz,
a rozsądek podsunie Ci dobre rozwiązania. Potraktuj to poważnie i pozbądź się niepotrzebnych niejasności.
Panna - Uważaj, by nie zgubił Cię brak umiaru. Przyjmij, że zawsze jest jakaś granica, której przekraczać nie należy. Zacieśnij stosunki z bliskimi. To wyjdzie na dobre nie tylko Tobie. Wspólny interes i wspólne działanie dodadzą Ci siły.
Waga - Robisz wiele (i z dobrym skutkiem), aby pozyskać przychylność, akceptację lub coś więcej... u bliskiej osoby... Powodzenie w zasięgu ręki. Twoja determinacja zasługuje nie tylko na uznanie!
Skorpion - Najbliższe dni obfitować powinny w niespodzianki (miłe niespodzianki). Doceń to pamiętając jednak, że na co dzień polegać musisz przede wszystkim na sobie i to jest podstawą Twojego bytowania.
Strzelec - Pozwól sobie czasem na... przegraną. Tak po prostu i z premedytacją. Ciągła gonitwa i odwieczne aspiracje, by być najlepszym, być z przodu, mieć rację... i tak dalej, i tak dalej mocno nadwyrężają Twoje... siły witalne.
Koziorożec - W końcu powinno nastąpić rozładowanie napiętej atmosfery. To oczywiście nie rozwiąże wszystkich problemów – ale z pewnością odczujesz dużą ulgę. Poza tym - przed Tobą mnóstwo mrówczej pracy...
Wodnik - Na przekór rozmaitym przeciwnościom losu - osiągniesz wymarzony cel. I zupełnie nie zaprzątaj sobie głowy tym, że komuś - być może to nie w smak. To Twoja praca, Twój wysiłek - a inni mogą Ci co najwyżej troszkę pozazdrościć!!
Ryby - Dla odmiany wybierz raz... drogę niekonwencjonalną – drogę może niezbyt efektowną i bez fanfar. Drogę – która nie niesie ze sobą zbyt mocnych wrażeń, ale za to prowadzi prostu do celu.

Wydania: