Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Kategorycznie dopominaj się tego - co Ci się należy. Jeśli raz popuścisz - wszystko przepadnie. Zdobądź się przy tym na odważną konsekwencję i nie wycofuj po pierwszym cząstkowym zwycięstwie.
Byk - Pomysł nieco zwariowany, ale całkiem pożyteczny. Jeśli starczy Ci odwagi i samozaparcia będą powody do dumy. Oczywiście najtrudniejszy jest pierwszy krok, niegłupio byłoby zatem poszukać sojusznika!
Bliźnięta - Przed Tobą kolejny wydatek, ale... z rodzaju tych całkiem milusich... Szkoda, że przyjemności tyle kosztują. Jednak przy odrobinie dobrej woli spokojnie wygospodarujesz niezbędną kwotę.
Rak - Twój problem ostatnich dni - to brak zdecydowania i konsekwencji. Miotasz się pomiędzy skrajnościami, zaprzeczasz sam sobie. Wycisz się i obierz w końcu jeden kierunek - obojętnie który (przecież w tym wypadku każdą drogą dojdziesz do celu).
Lew - Nic nie zyskasz, jeśli zajmiesz ostatnie miejsce w kolejce. Weź przykład z Byka. Nie obawiaj się na zapas, że sprawa Cię przerośnie. Wszystko jest dla ludzi, ważne tylko, by znaleźć właściwy dystans.
Panna - Za Tobą szczególny tydzień, a przed Tobą furtka... Rozglądaj się bacznie - ważne informacje w Twoim zasięgu. Nie rozpraszaj się - skoncentruj na tym, co istotne. I pamiętaj, lepiej być zmęczonym po pracy, niż wypoczętym przed robotą!
Waga - Nastrój poprawi Ci się wyraźnie, gdy załatwisz zaległości. A przyznasz, że nazbierało się tego sporo. Przeanalizuj swój budżet - w tej dziedzinie możliwe są pewne roszady. Dobrze przemyślane pozwolą coś niecoś zaoszczędzić.
Skorpion - W najbliższych dniach szczególnie dbaj o swoją prezencję. Drobne z pozoru zaniedbanie zepsuć może wrażenie w najmniej pożądanym momencie. Poza tym dobre wieści - znów rozwiniesz skrzydła.
Strzelec - Ważna uroczystość nadciąga wielkimi krokami. Momentami wydaje Ci się, że na plecach czujesz już jej oddech. Przy okazji - nowy pomysł - a może on mieć znaczenie dla Twojej kariery.
Koziorożec “Żyć bez siebie nie możecie...” - nie zaniedbuj więc bliskiej Ci osoby. Rusz trochę głową - są wakacje, a w takim razie to nie czas na stare przyzwyczajenia, rutynę i codzienność. Działaj, by nie minął ten szczególny nastrój!
Wodnik - Dżentelmeński pojedynek trwa nadal - teraz Twój ruch. Nie daj się wyprowadzić w pole -przemyśl dalszą strategię. Wykaż się sprytem - zaskocz “przeciwnika” i nim się zorientuje będzie już “szach - mat”.
Ryby - Swoje wielkie marzenie, które tak naprawdę wcale nie jest niemożliwe do zrealizowania spróbuj urzeczywistnić w najbliższych dniach. Zainwestuj w to “troszkę” i nie zadręczaj się myślą, że rodzina na tym ucierpi.
Wróżka Jadzia z lekka przerasta ilość Jadzinych koncepcji...

Wydania: