Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - W zapomnienie pójdą męczące sprawy ostatnich tygodni. Teraz znajdziesz więcej okazji, by zająć się tym co najbardziej lubisz. Nie popadaj jednak z jednej skrajności w drugą i pamiętaj, że świat ma jednak trochę szerszy wymiar!
Byk - Jeśli nie masz już żadnych wątpliwości, to przygotuj właściwe argumenty i do dzieła. W takich sytuacjach najważniejszy jest nie tylko zapał, ale przede wszystkim przekonanie o słuszności tego, co zamierzasz robić!
Bliźnięta - Jednym dobrym słowem możesz naprawdę dużo zdziałać. Poza tym, nie przejmuj się tak bardzo - drobnymi przecież - wpadkami. Nikt ich nawet nie zauważył. Tym bardziej, że w nadchodzącym tygodniu zabłyśniesz w sposób szczególny!
Rak - Najpierw zapał, teraz wątpliwości... Nie zamartwiaj się. Prawda jest taka, że tylko ten, kto nie myśli nie miewa też wątpliwości. Nie spiesz się i nie podejmuj pochopnych decyzji. Pozwól opaść emocjom, a wtedy wróci obiektywne spojrzenie.
Lew - Uważaj - nie zagalopuj się. Nikomu to nie przyniesie pożytku - a już na pewno nie Tobie! Spokój i opanowanie to najrozsądniejsza i - co tu dużo mówić - jedyna w tej sytuacji taktyka. Sięgnij do swoich dyplomatycznych zdolności.
Panna - Część Twoich planów nie przyniosła spodziewanych rezultatów. A wszystko tylko dlatego, że jesteś straszliwie rozrzutny. Najbliższe dni to okazja, by nadrobić straty. Nie przepuść tej - jedynej w swoim rodzaju - szansy.
Waga - No cóż - na razie nie idzie, jak “po maśle”. Zdobądź się jednak na cierpliwość, daj sobie trochę czasu! Przecież nie od razu Rzym zbudowano! Osiągniesz wymarzone rezultaty - to tylko kwestia czasu ... no i wytrwałości!
Skorpion - Sprawa wygląda poważniej niż myślałeś. Więc i Ty potraktuj ją poważnie. Najlepiej ze wszystkimi należnymi jej honorami. A nawet jeśli byłyby to honory trochę na wyrost - to nikomu nie zaszkodzi.
Strzelec - Twoje zmęczenie w końcu pójdzie w zapomnienie. Nadzwyczaj szybko zregenerujesz nadwątlone siły i wkrótce tryskać będziesz nowymi pomysłami. Istnieje jednak pewne prawdopodobieństwo, że Twoje najbliższe otoczenie nie przyjmie tego ze zrozumieniem!
Koziorożec - Najbliższy tydzień przepełniony będzie - podobnie zresztą jak Ty - spokojem i harmonią. To dobry czas, by zmierzyć się z zaległościami. Twojej uwagi nie rozproszą sprawy drugorzędne. A Ty będziesz szczególnie zmotywowany do pracy.
Wodnik - Czyżbyś znowu był niezadowolony ze siebie?! Wyrzucasz sobie to i owo - ale, czy potrzebnie? Efekty Twoich działań nie są złe - a że mogłyby być lepsze? Pewnie, że mogłyby - ale to tylko oznacza, że wszystko jeszcze przed Tobą i nudzić się nie będziesz!
Ryby - Wprowadzisz sporo zamieszania swoją niezdecydowaną postawą. Zauważ jednak, w tym szaleństwie jest metoda. Wbrew pozorom - dobrze wiesz, czego chcesz. Twoje rozterki wzbudza raczej wybór metody działania.
Wróżęg Jadzio opracowuje system niwelowania Jadzinych rozterek...

Wydania: