Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Dawne urazy wreszcie zbledną. Świat zobaczysz z innej perspektywy. A pytanie - co mną kierowało? - doczeka się odpowiedzi. W taki oto sposób tegoroczne wakacje będą należały do szczególnie udanych!
Byk - Nienajlepsza kondycja - to oczywiście problem przejściowy. Zamiast więc martwić się - zadbaj o lepszą formę (i to nie tylko fizyczną). A czyjś ciepły uśmiech - na długo zapewni Ci wyśmienity humor!
Bliźnięta - W najbliższych dniach zechcesz przełamać dotychczasowe stereotypy. Czyżby to kolejne, mocne postanowienia? Teraz spojrzysz inaczej nawet na bardzo małe i zbłąkane stworzonka. Nie przesadzaj jednak, niech rozsądek ustanowi właściwe granice.
Rak - Uporządkuj czym prędzej pewne zaległe sprawy, a nic przykrego Cię nie zaskoczy. Pamiętaj też o święcie despotycznej osóbki! Twoja mrówcza praca zaczyna przynosi pożądane efekty! Tak trzymaj!!!
Lew - Nic nie dzieje się bez przyczyny i oczywiście Twoje odczucia w tej sytuacji są zrozumiałe. Postaraj się jednak nie pogarszać swojego położenia i tymczasem zrezygnuj ze stąpania po niepewnym gruncie!
Panna - Zaskoczysz bliskich i to w pozytywnym sensie. Zmobilizuj się jednak, by konsekwentnie wytrwać
w dobrym postanowieniu. Twoje decyzje na ogół bywają trafne - zasługa to przede wszystkim zdrowego rozsądku.
Waga - Dobry pomysł na początek - to jest to!!! Następnie - chwila refleksji, realna ocena sytuacji, przemyślany plan działania. Teraz już wiesz, że bez trudu zgromadzisz materiały i siłę roboczą! I czegóż więcej potrzeba?!
Skorpion - Nie dogodzisz wszystkim jednocześnie, ale zawsze możesz zadbać o własne, dobre samopoczucie. Postaraj się więc po prostu być sobą - to najlepsze wyjście. Miłe spotkanie w środku tygodnia wydatnie poprawi Ci samopoczucie.
Strzelec - Uważaj na siebie - zwłaszcza w taką pogodę... Poza tym zwróć więcej uwagi na partnera - chyba czegoś od Ciebie oczekuje. Wspólnie spędzone chwile, to coś więcej niż sądzisz. A gra chyba warta jest świeczki?
Koziorożec - Każdy medal ma dwie strony... Może tak właśnie miało być? Na pewne sprawy nie mamy wpływu - wówczas mówi się trudno. Ale jeśli igra się z ogniem... cóż trzeba się liczyć z bąblami na paluszkach...
Wodnik - Szkoda byłoby przepuścić szansę na realizację nowych wyzwań. Pod skórą czujesz, że to dla Ciebie. Przeczuwasz, że to może być właściwy kierunek i droga do spełnienia siebie - a więc próbuj!
Ryby - Brak czasu może pokrzyżować nieco Twoje plany. Jednak chęć złapania kilku srok za ogon jest zbyt silna, by z czegoś zrezygnować. Takie nagłe przypływy energii czasem się zdarzają, ale do tego potrzebna jest wyjątkowo silna motywacja - a właśnie tego teraz Ci nie brak!
Silny wiatr z północy przywiał Wróżka Jadzia wprost w objęcia... szefowej Jadzi!

Wydania: