Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Znów jakieś zgrzyty w miejscu pracy? Co prawda bywasz porywczy, ale tym razem to chyba nie jest Twoja sprawka? Może jednak dyplomatycznie i zawczasu udasz się na krótki urlop? Zawsze jest to jakieś wyjście.
Byk - Twoje relacje z bliźnimi zyskały na jakości. To z resztą nie tylko moje spostrzeżenie. Czas wracać do źródeł. Tylko tam odnajdziesz sedno pewnych trudnych i nurtujących Cię nie od dziś pytań.
Bliźnięta - Uważaj - rutyna może wytrącić Ci z dłoni oręż. Nawet najwybitniejsi specjaliści uczą się wciąż i bez końca. Weź sobie to do serca i tym czasem nie przejmuj się humorami pewnej osoby - to przejściowe.
Rak - Koniec leniuchowania! Szkoda? Chyba tylko trochę - przyznasz, że energia już Cię roznosi. Masz mnóstwo świeżych planów i sam rozumiesz, że nie mogą zbyt długo czekać z realizacją!
Lew - Pozwól sobie chociaż na “odrobinę” odprężenia. Twoje przedsięwzięcie na tym nie ucierpi. Istnieje za to niebezpieczeństwo, że w końcu dotkliwie odczujesz “zmęczenie materiału”! A to nie byłoby wskazane.
Panna - Pęd do realizacji własnych zamierzeń może przyjąć niepokojące natężenie. Oby hasło - “za wszelką cenę” - nie stało się Twoją dewizą. Na szczęście w pobliżu jest ktoś, kto w krytycznym momencie... sprowadzi Cię na ziemię!
Waga - Zmiany - nawet jeśli jest się do nich dobrze przygotowanym - zawsze niosą ze sobą ryzyko stresu. To naturalne i... odwracalne. Właśnie teraz wygospodaruj więcej czasu na własne hobby i drobne przyjemności - to pomoże przetrwać trudniejsze chwile.
Skorpion - Masz duże szanse “przebrać miarkę”. Zlituj się nad sobą i zrób coś z tym w końcu, bo naprawdę będzie niezła afera. Wystarczy odrobina dobrej woli i współpraca z przychylną Tobie osobą.
Strzelec - Drobne nieporozumienia z bliskimi, to niekoniecznie czyjaś zła wola - jak czasem sądzisz. Wszystko ma szansę ułożyć się po Twojej myśli, powściągnij tylko nieco swoją bojową naturę.
Koziorożec - Właściwe decyzje na polu zawodowym z pewnością zostaną docenione, choć... nie w każdym przypadku nagrodzone, ale nawet i wtedy satysfakcja pozostanie satysfakcją. Tymczasem nie rezygnuj z sympatycznego spotkania w gronie... miłych osób!
Wodnik - Nie przejmuj się dodatkowymi obowiązkami - oboje wiemy, że to dla Ciebie pestka! A może przy okazji pomyślisz o podniesieniu lub poszerzeniu swoich kwalifikacji? Zastanów się, czy nie byłoby to teraz wskazane.
Ryby - Najbliższy tydzień - to świetny nastrój (poczujesz go nawet w kościach) i energia, której pozwolisz się rozpierać. Dzięki temu Twój umysł będzie świeższy i jaśniejszy. Dużo łatwiej przyjdzie Ci rozwiązać nurtujące Cię problemy.
Wróżka Jadzia nurtuje, jak ukryć Jadzię przed słońcem...

Wydania: