Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Stary zapominalski mocno wziął sobie do serca swoją gafę i z pewnością postara się poprawić. Ty jednak spisałeś się świetnie i tym razem już bez obaw możesz pozwolić sobie na chwileczkę wytchnienia!
Byk - Nadchodzący tydzień przyniesie Ci więcej swobody, a przy okazji otworzy się szersze pole manewru. Poprawi Ci się humor, gdy do portfela włożysz - niewielką co prawda - ale okrągłą sumkę.
Bliźnięta - Emocje nieco ostygną - przyjdzie czas na rozsądek i chłodne kalkulacje. Trzeba będzie pogodzić się z faktami, których nie sposób wypierać ze świadomości. Rozsądek i sumienie przyjdą Ci z pomocą!
Rak - Najbliższy tydzień potraktuj ulgowo. Na razie pozostawać będziesz jakby w zawieszeniu: tu się już skończyło, a tam się jeszcze nie zaczęło. Jednak na nudę narzekać nie będziesz ani trochę!
Lew - Najwyższy czas podjąć decyzję dotyczącą nadchodzącego urlopu - tylko nie przesadzaj! Zdrowy rozsądek jak najbardziej wskazany. Ponadto, wspaniałomyślnym gestem zaskarbisz sobie sympatię bliskich.
Panna - Twoje oburzenie minie bez śladu. Perfekcjonista w każdym calu - zna swoją wartość i nie potrzebuje na to potwierdzenia z góry. Drobne złośliwości losu traktuj z humorem. Taka postawa z pewnością wyjdzie Ci na dobre!
Waga - Powstrzymaj swój cięty język, bo narobisz sobie niezłego bigosu! Szkoda się narażać na straty - natury nie tylko moralnej, ale i materialnej. Skorzystaj z zaproszenia przyjaciół - należy Ci się chwila relaksu.
Skorpion - Ktoś znacznie słabszy od Ciebie oczekuje Twojej pomocy i wsparcia. Przy odrobinie dobrej woli nie zawiedziesz pokładanych w Tobie nadziei. A pamiętaj, że takie sytuacje zawsze procentują. No i nie zaprzątaj sobie głowy błahostkami!
Strzelec - Całą tą “makulaturę” odłożysz - przynajmniej na razie - na półkę. Ma to swoje dobre i złe strony, ale - co tam, niech leży! Będzie jeszcze okazja, by do tego powrócić - z lepszym powodzeniem....
Koziorożec - Zdecydowana poprawa nastroju.... da się we znaki Twoim bliskim i znajomym... A przecież już i tak bywasz postacią troszeczkę... zwariowaną i nieobliczalną.
W końcu zaczną Cię unikać w obawie przed Twoimi kolejnymi dowcipami!
Wodniki - Nieoczekiwane zwroty sytuacji pokrzyżowały nieco Twoje plany. Teraz jednak zaczniesz wychodzić na prostą. Powoli cała układanka złoży się w całość, a kolejne znaki zapytania zamienią się w pewniki.
Ryby - Dobre rozwiązania będą Twoją mocną stroną w najbliższych dniach. Nie poddawaj się więc, nie oddawaj gry walkowerem. Naprawdę jesteś w stanie wydobyć ze siebie jeszcze trochę siły i woli działania....

Zazwyczaj to Jadzio spogląda przez palce na drobne złośliwości Jadzi, choć bywa i na odwrót...

Wydania: