Nowa Galeria na starcie

Autor: 
inf. wł.

26 czerwca br. rusza II etap Galerii Twierdza Kłodzko. Na początek, w nowo otwartych sklepach i salonach na przestrzeni 8,5 tys. mkw. zagości pięć znanych marek: MediaExpert, JYSK, Marks&Spencer, Hua Sheng Chiński Market oraz Biedronka. Sukcesywnie, pozostałą powierzchnię zagospodarowują  także kolejne firmy. Od września, funkcjonować będzie nowoczesny fittnes club. W tym samym miesiącu, w sąsiedztwie GTK otworzy swe podwoje Mc’ Donalds. Centrum wzbogaci się o dodatkowe 400 miejsc parkingowych, co nie pozostaje bez znaczenia biorąc pod uwagę popyt liczony w tysiącach klientów dziennie. Wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku nastąpi finalizacja oddania do użytku całości inwestycji, łącznie z oczekiwanym kinem. Na czerwcowym otwarciu, w/w firmy przewidziały moc atrakcji, szczególnie cenowych. Spodziewać się możemy m.in. obniżek towarów oraz niespodzianek i bonusów przygotowanych specjalnie z myślą o klientach.
Funkcjonujące od przeszło roku Centrum Handlowe to jeden z większych pracodawców na ziemi kłodzkiej zatrudniający przeszło 800 osób. GTK dysponuje łącznie 1100 miejscami parkingowymi i oferuje towary 65 firm na przestrzeni 30 tys. mkw.
„Twierdza”, to również wypoczynek i rozrywka, którą zapewniają wyśmienite kawiarnie i restauracje. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się popularne i lubiane przez odbiorców eventy organizowane raz w miesiącu.

Wydania: