Horrorskop

Autor: 
Mimbla

Baran - Nawet po najciemniejszej nocy przychodzi ranek - choćby i trochę mglisty. Tak więc nie zadręczaj się. Wszystko powolutku wraca do normy. I chyba łatwiej Ci będzie, jeśli pogodzisz się z faktem, że przeciwności losu całkowicie nie unikniesz.
Byk - Zaplanowane przedsięwzięcie wciąż nadaremno czeka na realizację. Może - to nie ten czas? Jeśli widzisz przeszkody nie do przebycia przystań na chwilę, skrupulatnie przeanalizuj sytuację i wybierz najkorzystniejszy wariant.
Bliźnięta - Przed Tobą trudna i pracowita - ale pełna satysfakcji - droga. Nawiasem mówiąc - we dwoje będzie ją znacznie łatwiej pokonać. Nie zaszkodzi również zasięgnąć fachowej, rzetelnej porady.
Rak - Nie rwij włosów z głowy. Czasem tak bywa, że całe staranie “bierze w łeb” i nic się nie udaje - mało tego - obraca się przeciwko nam. Jednak dywagacje typu: “mogłem to zrobić inaczej” na ogół niczego nie wnoszą. Uczucie goryczy zwykle przemija...
Lew - Najbliższe dni to wymarzona wprost pora, by wypróbować zasięg i skuteczność własnych zdolności dyplomatycznych. I z pewnością postrzegany będziesz jako wielce pożądany oraz interesujący partner w rozmowie.
Panna - Wolisz nadkładać drogi, niż działać systematycznie. I choć dla Twoich bliskich jest to absolutnie niezrozumiałe, Ty masz po prostu swój własny system... A że nie zawsze się sprawdza, to już zupełnie inna historia...
Waga - Niby nic się nie zmieni (a w każdym razie nie będą to jakieś znaczące zmiany) - a jednak uspokoisz się wewnętrznie, odczujesz coś w rodzaju ulgi. Rozmaite problemy zmaleją w Twoim odczuciu.
Skorpion - Potrzebny Ci zastrzyk energii na wiosnę. Znajdź coś dla siebie, coś co Cię porwie i zaangażuje. Może zaryzykujesz dla dziedziny, która dotychczas dla Ciebie nie istniała? To może być ciekawe doświadczenie...
Strzelec - Złe wspomnienia wyrzuć do kosza na śmieci, a historia się nie powtórzy. Odrobinka optymizmu, nadziei i - przede wszystkim - wiara w siebie - zdziałać mogą cuda. A więc śmiało przejmij inicjatywę.
Koziorożec - Całkiem dobre układy w pracy sprzyjać będą nie tylko “wyrabianiu normy”, ale także pozytywnie wpłyną na sferę kontaktów towarzyskich. Może zaproponujesz jakieś miłe spotkanie “po godzinach”?
Wodnik - Niepotrzebnie powątpiewasz w intencje swoich najbliższych. Choć ostatnio na Ciebie “furczą”- krzywdy od nich nie doznasz. A w decydującej chwili staną “ramię w ramię” po Twojej stronie!
Ryby - Najbliższy czas poświęć na prawdziwy relaks i odpoczynek. Należy Ci się to bardziej niż zwykle. A przecież od Twojej kondycji zależy tak wiele. Wszyscy na Ciebie liczą - nie możesz ich więc zawieść.

Zwróżęg Jadzio zaryzykował i ... nie dostał po nosie!!!

Wydania: