Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Dociekliwy i skrupulatny Baran gotów jest rozpętać jakąś aferę. Drogi Baranie, policz do dziesięciu i mocno się zastanów, czy warto i co to komu da. Bo jeśli nic, to lepiej uśmiechnij się do pierwszej napotkanej osoby...
Byk - Chwile bardzo miłe i sympatyczne przeplatać się będą z chwilami mniej sympatycznymi, bo naznaczonymi brzemieniem obowiązku. Jednak nie zabraknie Ci motywacji do wypełniania nużących czasem powinności. A jak zawsze - najlepszym argumentem będzie tzw. “nóż na gardle”.
Bliźnięta - Bywasz zły sam na siebie, a to z powodu cierpliwości, której Ci brak. Nerwowość, wybuchowość to ostatnio stan u Ciebie częsty. Trudno Ci to zaakceptować - więc Twoja frustracja się pogłębia. Cóż więc począć? Najlepiej odpocząć!!
Rak - Zdaje się, że umknie Ci coś z weekendu i chyba nie będziesz z tego powodu zadowolony. Ale tak to już jest, że coś za coś. Szybko przebolejesz stratę tych paru cennych chwil i potem z rozkoszą weźmiesz się za... porządki!!
Lew - Najbliższy okres sprzyjać będzie spotkaniom w miłym gronie. A przecież okazji do spotkań nie zabraknie. Myślę tu przede wszystkim o... solenizantach. Nie unikniesz w związku z tym wydatków, ale na to już nic nie poradzisz...
Panna - Nie jest tajemnicą, że należysz do dość impulsywnych stworzonek. Nie pozwól jednak, by zbędne emocje zawładnęły Tobą i wywróciły Twój mały świat do góry nogami. To Ty musisz mieć kontrolę nad wszystkim.
Waga - Skorzystaj z możliwości, by zniwelować nieco wysokość długów. Okazyjną nadwyżkę spożytkuj w tym właśnie celu. Ten optymistyczny moment powinien również Ciebie nastroić nieco bardziej optymistycznie!
Skorpion - Miłe wydarzenie dotyczące Twojej rodziny wniesie na najbliższe dni dużo ciepła i spokoju. W tak serdecznej atmosferze rozkwitną pozytywne uczucia. A to jest teraz bardzo potrzebne Tobie i Twoim bliskim.
Strzelec - Znów nawał zajęć i zaległości. Przyznasz, że po części sam sobie jesteś winien. Pewien etap masz już za sobą i przebrnąłeś go z satysfakcją. Teraz od Ciebie tylko zależy, czy tak będzie i tym razem.
Koziorożec - Hej, hej Koziorożcu! Otrząśnij się już z wiosennej melancholii. Spróbuj wyleźć z “dołka” - najwyższy już czas ku temu. Zauważ, że słoneczko świeci właśnie dla Ciebie - bo jeśli nawet jest za chmurami, to i tak nadal świeci!
Wodnik - Uważaj - ktoś na Ciebie czyha. Zasadzka jest już prawie gotowa. Obawiam się tylko, że larum jakie podnoszę jest zupełnie zbędne. Tobie chyba zupełnie nie przeszkadzałoby wpaść w tak urocze “sidła”!
Ryby - Bywa, że w natłoku codziennych zajęć pamięcią cofamy się wstecz. Ty odszukasz miłe zdarzenia, które zdawałoby się odeszły już w niepamięć. To wspaniałe - pogrzebać w przeszłości i znaleźć coś wyjątkowego!
Wrózęg Jadzio wie z doświadczenia, że najsensowniej jest uśmiechać się do Jadzi!

Wydania: