Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - No i sam widzisz, że to było zupełnie niepotrzebne. Jedyna korzyść z tego zdarzenia - to kolejna (która to już?) nauczka. Teraz jesteś bogatszy w doświadczenia, które z uporem lepszej sprawy... bagatelizujesz.! Miej trochę litości dla siebie!
Byk - No i przyszła kryska na matyska... Skończyło się dobre, ale - będzie jeszcze lepsze! Nie łam tylko obowiązujących zasad! Wystarczy zaledwie odrobina dobrej woli i z pewnością Ci się uda. Poza tym, niewielka dyscyplina dobrze Ci zrobi!
Bliźnięta - Nawet jeśli wybrałeś dobrą drogę, to i tak musisz uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście straty z tego tytułu Ci nie grożą i to jest ten optymistyczny akcent, na który tak wytrwale czekałeś. No cóż, wiem - że to niewiele...
Rak - Trudno Ci uwierzyć, że niekiedy marzenia można spełnić tak niewielkim kosztem! Przekonasz się, jak wiele potrafisz osiągnąć. I to niemalże od niechcenia! Po prostu - niezły z Ciebie zawodnik. No i ta niezłomna wola działania!
Lew - Rozterek ciąg dalszy. Prawdę mówiąc - dzielisz włos na czworo i nawet najbardziej oczywistą kwestię skomplikujesz tak, że już nikt w zawiłościach Twojego rozumowania nie jest w stanie się połapać.
Panna - Wszystko zależy od punktu widzenia, a więc nie sądź zbyt pochopnie. Tu akurat rokowania nie są złe. Z pewnością więc, dobrze wykorzystasz nadciągającą okazję. Zmarnowanie takiego pokłosia - nie leży po prostu w Twojej naturze!
Waga - Uparcie podążasz śladami Koziorożca - tylko czy warto? W pewnych sytuacjach (a w takiej zwłaszcza) lepiej byłoby wydeptać własną ścieżkę i... poczekać, aż Koziorożec sam na nią wlezie. Tylko czym go zwabić?!
Skorpion - Kolejny już raz zamykasz kolejny już etap. Nie smuć się jednak. Już za chwilę los się do Ciebie uśmiechnie
(i pokaże pełen garnitur zębów). A tak całkiem poważnie: jeśli na dzień dzisiejszy pewne sprawy wyglądają niewesoło - znajdą swoje rozwiązanie.
Strzelec - Brawo! Brawo! Męska decyzja podjęta w porę - przyniesie zamierzony efekt. Przede wszystkim - nie dasz się oskubać, a to jest już bardzo dużo. Jak widać, dotychczasowe doświadczenia wcale nie poszły na marne.
Koziorożec - Drobne zmiany “w domu i zagrodzie” to Twoja wyłączna zasługa. Szkoda tylko, że nie jesteś usatysfakcjonowany własnym dziełem. Teraz to już lepiej nie zaprzątaj sobie tym głowy, a za jakiś czas nabierzesz dystansu do całego zdarzenia.
Wodnik - Drogi Wodniku, znowu Ci umyka! Już prawie było i zwiało... Jakiś pech czy co? Niestety, tak to wygląda. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. To jeszcze tylko kilka króciutkich... miesięcy.
Ryby - No i co my tu mamy? Takiego urodzaju to już chyba dawno nie było. Dobrze, że masz głowę na karku i wiesz jak wykorzystać świetną koniunkturę, a uwierz mi - nie każdy to potrafi. Dlatego bez trudu wyprzedzisz konkurencję!
Zwróżek Jadzio zwabia Jadzię na wspólną ścieżkę...

Wydania: