Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Szczęście to rzecz względna i nie dla wszystkich oznacza to samo. Nie dziw się zatem, gdy dwie różne osoby tą samą sprawę widzą zupełnie odmiennie. W tej sytuacji unikaj pochopnych sądów - mogą być krzywdzące.
Byk - Najbliższe dni w sposób szczególny poświęć bliskiej osobie. Potrzebuje Twojej mądrej miłości i tego, jak pięknie potrafisz objaśniać sprawy zwykłe i niezwykłe... Pamiętaj też, że świat nie kończy się na drobiazgach...
Bliźnięta - Misterna konstrukcja w każdej chwili może runąć, jeśli zabraknie ważnego składnika. Na powtórną odbudowę po prostu może zabraknąć Ci sił i chęci. Na razie jednak, nie poddawaj się uczuciu zniechęcenia.
Rak - Tym razem brak pomysłu nie oznacza końca świata. Rozejrzyj się wokół i puść wodze fantazji. Podpowiedzi szukaj także w oczkach bliskiej osoby. Nie zaperzaj się tylko już na wstępie!
Lew - Taki bałagan może być czasem uroczy, ale nie wtedy, gdy dotyczy spraw naprawdę istotnych. Zrób z tym porządek nim się okaże, że czegoś absolutnie nie możesz znaleźć lub, że właśnie coś ważnego przeoczyłeś.
Panna - Miła Panno, zdecyduj wreszcie - w te, czy we w te? Doceń cudzą cierpliwość i nie nadużywaj jej więcej. Twoje niezdecydowanie wynika przecież tylko i wyłącznie z czystej wygody i lenistwa. No więc?
Waga - Bujasz sobie w obłoczkach, a tymczasem coś ucieka. Ocknij się wreszcie, stań na nogi i do dzieła!! W takich sytuacjach zazwyczaj radzisz sobie doskonale, musisz tylko chcieć. Może tym razem potrzeba Ci więcej samodyscypliny?!
Skorpion - Masz ochotę zrobić coś, co przerwałoby monotonię szarych dni. Możliwości jest wiele. Zastanów się jednak, czym chcesz zaskoczyć siebie i innych. I pamiętaj: “mierz siły na zamiary” - zaufaj sobie!
Strzelec - Groźba “trzęsienia ziemi” na razie zażegnana. Niestety, to co będzie dalej - zależy nie tylko od Ciebie.
Z pewnością jednak nie zaszkodzi nieco dyplomacji i taktu z Twojej strony. Nie strzelaj z grubej rury.
Koziorożec - Pewne zmiany w Twoim otoczeniu nie naruszą zbytnio dotychczasowej harmonii. Szybko przywykniesz i przejdziesz nad tym do porządku dziennego. Problem tylko
w tym, że nie są to przecież jedyne i ostatnie zmiany.
Wodnik - Twój nastrój lada moment ustabilizuje się. Trudne sprawy już wychodzą na prostą (Ty zresztą też!!!).
A więc łebek do góry! Tak trzymaj i pamiętaj: serce i rozum - to najlepsza, choć rzadko spotykana para!!
Ryby - Urwanie głowy - czyli ruch w interesie. Trzymaj rękę na pulsie, dbaj o trzeźwość umysłu i nie przesadzaj
z kawą (tudzież innymi używkami). Pomimo natłoku zajęć, znajdź chwilę czasu dla bliskiej osoby.
Nastrój Wróżęga Jadzia jest w doskonałej harmonii. Albo na odwrót: harmonia jest w doskonałym nastroju...

Wydania: