Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Pamiętaj, że każde niepowodzenie czegoś uczy, chociażby tylko dystansu do siebie i zdarzeń dnia codziennego. A wszystko to, co nam los zsyła – ma jakiś sens – choć nie zawsze dla nas zrozumiały.
Byk - Weekend na wyciągnięcie dłoni! Pora zatem na szeroki uśmiech na twarzy i do dzieła. Realizacja weekendowych planów to jest to, co Byki lubią najbardziej. A więc pokaż na co Cię stać!!
Bliźnięta - Znudzone światem i sobą Bliźnięta wreszcie ożyją – trudno powiedzieć z jakiego powodu (można po prostu o to zapytać i też będzie wiadomo). Wiele wyjaśnić może również rozmowa w gronie najbliższych...
Rak - Ktoś w Twoim otoczeniu zboczył z wytyczonej ścieżki. Spróbujesz go przywołać do porządku, choć myślisz, że to zajęcie nie dla Ciebie. Jednak zaskoczysz sam siebie! Twój trud zaowocuje sukcesem (choć może nie od razu).
Lew - Nadchodzący tydzień znów będzie pracowity. Los postawić Cię może wobec spraw, do których zwyczajnie nie masz serca (z uwagi na ich pozorny bezsens). Uzbrój się więc w cierpliwość.
Panna - Zapał i radość znowu w Tobie rozkwitną. Po prostu nie umiesz bez nich żyć. W sferze zawodowej – przy odrobinie sensownego wysiłku – sukces zapewniony... nie siedź więc z założonymi rękami.
Waga - Najwyższy już czas, byś wziął się do konkretnej pracy! A jeśli koniecznie musisz wygrzewać kąty – to przynajmniej je zmieniaj. Poza tym, to zupełnie nie w Twoim stylu! Sam to czujesz – prawda?
Skorpion - Przypływ gotówki daje nowe możliwości. Jednak nie śpiesz się z decyzją. W tej sytuacji pośpiech nie jest bardzo wskazany. Spróbuj może tę kwestię przeanalizować wspólnie z osobą, której możesz zaufać.
Strzelec - Pomyślny tydzień, to coś na co czekasz niecierpliwie. Tym razem nie zabraknie miłych chwil w gronie bliskich i przyjaciół. W nadchodzących dniach czeka Cię także „poważne zadanie” – warto byłoby się do niego trochę przygotować.
Koziorożec - Zachowaj szczególną ostrożność w kontaktach z płcią przeciwną. Możesz paść ofiarą maleńkiego „krętactwa”– a tego byś przecież nie zniósł. I jeszcze jedno – okazji do zemsty nie będzie...
Wodnik - Musisz wypić to piwo, któreś sobie Wodniku nawarzył. Czasem zachowujesz się niczym dziecko – nie można z Ciebie spuścić oka, bo zaraz wpakujesz się w jakieś kłopoty (i to nie zawsze w... swoje...).
Ryby - Lubisz nowe wyzwania, więc chyba będziesz zadowolony z tego, co los przyniesie Ci w najbliższych dniach. Dbaj jednak o to, by Twoje posunięcia były nie tylko ambitne, ale i „fair play”.
Wróżeg Jadzio wytyczył Jadzi prostą ścieżkę do celu...

Wydania: