Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Masz wrażenie, że dobrze byłoby coś zmienić? Uważaj, efekty pochopnego działania mogą być – delikatnie mówiąc – niekorzystne. Jeśli jednak musisz - próbuj. Zostaw sobie tylko jak największy margines bezpieczeństwa.
Byk - Małe potknięcie i dużo hałasu o nic. Trzymaj emocje na wodzy i nie zadręczaj bliskich wyolbrzymionymi, czy wręcz wyimaginowanymi problemami. Twoja sytuacja naprawdę nie jest beznadziejna.
Bliźnięta - Na skutek niecodziennych wydarzeń możesz odkryć nieznane Ci dotąd cechy charakteru u bliskiej osoby. Przy odrobinie pomysłowości, a być może i kokieterii możesz z tego zrobić niezły użytek z obustronnym pożytkiem!
Rak - Twoje przygnębienie i wrażenie bylejakości wynika z braku wartościowej rozrywki. Popadłeś w monotonię tych samych działań, które nie zawsze przynoszą satysfakcję. Dobra książka, film a nade wszystko ruch na świeżym powietrzu znacznie poprawią Ci nastrój.
Lew - Teraz już śmiało możesz przystąpić do realizacji trudnych zamierzeń. Dobra kondycja plus właściwa strategia przynieść mogą niezłe efekty. Bądź jednak cierpliwy i nie zapominaj o konsekwencji w działaniu.
Panna - Nadchodzi spokojny tydzień. Twoje stosunki z najbliższymi układają się dużo lepiej – nie będzie zatem powodu do narzekania. Poza tym nie wykluczaj zupełnie kolejnych pozytywnych zmian na tym gruncie – to jeszcze nie jest kropka nad „i”.
Waga - Korzyści materialnych z tego nie będzie, ale poradzisz sobie doskonale. Działasz wyjątkowo konsekwentnie i stanowczo. A to zostanie docenione. Kwestie uczuciowe na razie odsuną się na dalszy plan – jednak nie na długo.
Skorpion - Nie przegap szansy na kolejny sukces i nie zapominaj, że to... dopiero początek. Sprawy przybiorą pomyślny obrót - tylko daj im trochę czasu. Bądź wyrozumiały...przede wszystkim dla siebie. Czas to Twój sprzymierzeniec.
Strzelec - Spróbuj spojrzeć prawdzie w oczy. Trudno czasem wyprowadzić właściwe wnioski z sytuacji, która wywołuje burzę uczuć. Może lepiej odczekać, aż emocje opadną? Być może później całkowicie zmienisz zdanie.
Koziorożec - Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Nie należysz przecież do osób, które muszą mieć „nóż na gardle”, by zacząć działać. Rozsądny plan – ułożony „z głową” pomoże Ci wyjść na prostą.
Wodnik - Wydaje się, że wciąż żyjesz z głową w chmurach. Miło jest pomarzyć, ale jeśli nie chcesz, by ważne sprawy umknęły Ci z rąk – obudź się. Problemy finansowe oczywiście Cię nie uskrzydlają – ale też nie będą trwać wiecznie.
Ryby - Dużo się dzieje, ale nie bez powodu. Ważne, aby woda sodowa nie uderzyła Ci do głowy. Bo gdy całość nie sposób logicznie wytłumaczyć – dorabiasz własną, często daleką od prawdy wersję.

Dobra kondycja Wróżka Jadzia plus właściwa strategia Jadzi przynieść mogą niezłe efekty!

Wydania: