Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Miły Baranku! Więcej samodyscypliny, bo zginiesz! Meta już bliziutko, jak dobrze wzrok wytężysz, to ją zobaczysz. Uwierz mi, drzemią w Tobie jeszcze ogromne pokłady sił, a inicjatywy też Ci nie zabraknie!
Byk - Nie goń „na łeb, na szyję” – nie złapiesz tego, co już przeminęło. Skoncentruj się raczej na tym, co możesz osiągnąć teraz. Trochę wysiłku, a nawet poświęcenia i sukces zapewniony. Ponadto spróbuj „sprowadzić na ziemię” bliską Ci osobę.
Bliźnięta - Nie bój się – nie taki diabeł straszny, jak go malują. Szczera rozmowa z kimś bliskim sprawi, że odkryjesz nowe aspekty problemu, który nurtuje Cię od dawna. Może teraz łatwiej będzie go rozwiązać?
Rak - Nadchodzące dni dadzą sposobność częstszych spotkań z przyjaciółmi. To pozwoli Ci nieco odetchnąć i zdobyć się na dystans wobec spraw, na które wpływu nie mamy. Melancholia minie bez śladu!!!
Lew - Zaczekaj z ujawnianiem swoich uczuć do momentu, aż będziesz pewien, że trafiłeś na właściwy grunt. Nieuzasadniony pośpiech przynieść może wiele rozczarowań. Unikniesz tego mając uszy i oczy – a przede wszystkim umysł – otwarty!
Panna - Nadchodzący czas – jak słusznie się domyślasz – niesie ze sobą wiele możliwości. Problem w tym, by właściwie je wykorzystać. Rusz głową, zmobilizuj wszystkie siły, a będziesz górą! Mile widziany spryt i fantazja.
Waga - Bilans, jaki przeprowadzisz pozwoli odetchnąć Ci z ulgą. I wszystko to dzięki Twojej osobistej oraz – przyznasz, że ciężkiej – pracy. A w zanadrzu drzemie kolejne marzenie... Szansę na jego realizację osiągniesz jak zwykle, kierując się rozsądkiem i konsekwencją!
Skorpion - Nie daj się wciągnąć w cudze „rozgrywki”. Najlepiej zrobisz jeśli odetniesz się do tego całkowicie. Niektórzy – jak zapewne zauważyłeś – mają tendencje do posuwania się w niewłaściwym kierunku. Skutki tego mogą być nieciekawe.
Strzelec - Balsamem na Twoje zbolałe serduszko będzie miłe spotkanie towarzyskie. Nie przegap go i nie pozwól, by problemy dnia codziennego doszczętnie Cię przytłoczyły. Uśmiechnij się czasem do kogoś spod znaku... Strzelca!
Koziorożec - I znów na...zakręcie... Masz już jednak niezłą wprawę w omijaniu wszelakich przeszkód na swojej drodze. Najważniejsze, że wiesz do czego dążysz i jakie środki prowadzą do celu. Tym razem nie będę się o Ciebie martwić!
Wodnik - Najbliższe dni będą spokojne i dosyć do siebie podobne. Nie przejmuj się jednak. Po wielkich wydarzeniach należy Ci się nieco spokoju i odpoczynku – i to nie tyle w sensie fizycznym, co emocjonalnym...
Ryby - Nagłe zmiany nastroju mogą być wynikiem trudnych warunków atmosferycznych. Zamiast więc dzielić włos na czworo, uzbrój się w cierpliwość – bądź dla siebie i bliźnich bardziej wyrozumiały. Zły nastrój minie zanim się obejrzysz.
Wróżęg Jadzio jest bardzo wyrozumiały dla siebie... a nawet dla innych...

Wydania: