Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Trzeba Cię trochę... zdekoncentrować! Ostatnio jesteś monotematyczny i skupiony niemal wyłącznie na jednym. To niezbyt dobrze i niezbyt... zdrowo! Świat - jak wiesz składa się jeszcze z innych, niewiele mniej ciekawych elementów.
Byk - W ciągu najbliższych kilku dni działać będziesz z ogromnym (aczkolwiek nie tak znów często u Ciebie spotykanym) zapałem! Wobec tak zdecydowanej postawy Twoi najbliżsi mogą poczuć się przez chwilkę odrobinkę... niepewnie...
Bliźnięta - Więcej pracy i więcej płacy - to brzmi całkiem logicznie! A przecież zarówno jedno, jak i drugie przynieść Ci może sporo satysfakcji. Wykorzystaj swoje umiejętności, bo stać Cię na wiele więcej!
Rak - Ostatnie wydarzenia sprawiły, że nabrałeś więcej pewności siebie. Ten fakt pomoże Ci pokonać następne progi. Finał co prawda jeszcze daleko, ale Ty dobrze już wiesz czego od siebie wymagać.
Lew - Nowy “element” w dotychczasowym planie działania - może zmodyfikować nieco dotychczasowy porządek rzeczy. Twoja w tym głowa, by nie “namieszać” zbyt wiele... A może rzeczywiście przy okazji dobrze byłoby zrobić “mały rachunek sumienia”?
Panna - Kolejne dni - to wiele energii i mnóstwo zapału. Staniesz się odważniejszy, chętniej będziesz zabierał głos. Na drobne niepowodzenia nawet nie zwrócisz uwagi - i tak trzymać jak najdłużej!
Waga - Koniec już tych szaleństw! Wypadałoby nieco spoważnieć - chociaż na chwilkę, no i w końcu wziąć się do roboty! Musisz narzucić sobie solidne tempo, bo zostałeś w tyle. Na kumpli specjalnie nie licz.
Skorpion - Nie obiecujesz sobie zbyt wiele i jest to całkiem roztropne podejście do sprawy. Pamiętaj jednak, by zrewanżować się w miły - choć niezobowiązujący - sposób! Krąg przyjaciół zawsze warto poszerzyć.
Strzelec - Wiesz czego chcesz, wiesz o czym mówisz, niejednokrotnie przemyślałeś sprawę od podszewki. Mało tego - bliskie Ci osoby rozumieją i wspierają Cię. Uśmiechnij się zatem i działaj z... głową!
Koziorożec - Nie masz czasem wrażenia, że wszystko wokół Ciebie nabrało nowych barw i wymiarów? Nagle zaczęły interesować Cię sprawy, na które do niedawna nie raczyłbyś spojrzeć! To dobry znak, a musisz wiedzieć, że Twój apetyt na życie jeszcze wzrośnie...
Wodnik - Czyżby znowu jakieś niekontrolowane “zgrzyty” w Twoich przyjacielskich kręgach? Nie rób z tego afery - to tylko “błąd w sztuce”, który można wybaczyć. Z pewnością nie był to wynik złej woli.
Ryby - Nie martw się - złe dni miną, a chandrę przegna zimowe słoneczko! Oczywiście, nikt nie lubi sytuacji, gdy cały wysiłek idzie na marne lub przynosi efekt przeciwny do oczekiwanego, ale to zdarza się każdemu.

Wydania: