Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Najbliższe dni - to wiele emocji, ale co najważniejsze - pozytywnych emocji. Zachowanie dystansu wobec dotyczących nas wydarzeń często umożliwia obiektywną ocenę, ale przecież nie zawsze jest możliwe.
Byk - Nie przechwalaj się zbytnio, bo nikt nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Takie puszenie się na zapas może przynieść nie najlepszy skutek. Bądź zatem cierpliwy i rób, co do Ciebie należy.
Bliźnięta - Byłoby fatalnie gdybyś właśnie teraz stracił cierpliwość. Jesteś już bardzo blisko celu, a przecież dobre wiadomości nie zdarzają się codziennie. Starannie wykorzystaj dotychczasowe doświadczenie!
Rak - Czasami wystarczy wyciągnąć rękę, by znaleźć to, czego nadaremno szukało się od tak dawna. Ale Ty już wiesz gdzie szukać, a co najważniejsze czego szukać! No i mając na uwadze cel główny pójdzie Ci, jak z płatka!
Lew - Twoje ambicje znów przybierają na sile - najwyraźniej zimowe słoneczko naładowało Twoje akumulatory. To dobrze, pamiętaj jednak, że sukces nie bierze się znikąd. Trzeba na niego solidnie zapracować!
Panna - Jeśli nawet tęsknisz za Skorpionem, to jeszcze nie powód, by zamykać się w czterech ścianach. Głowa do góry i marsz na spotkanie z... innymi Skorpionami!! Z pewnością docenisz zalety ich towarzystwa!
Waga - Słuszny wybór nie zawsze jest łatwym i - co gorsza - oczywistym wyborem. Twoje wahanie zatem - jest sprawą oczywistą i w pełni zrozumiałą. Nie pozwól jednak, by ciągnęło się w nieskończoność...
Skorpion - Jak to możliwe, że swoje plany zrealizowałeś dopiero w połowie?! Rusz głową, odpal wyobraźnię i skonstruuj resztę! Z pewnością pomocni w tym przypadku okażą się bliscy i przyjaciele!
Strzelec - No dobra - no to co szanowny Strzelec kombinuje? Tak po najmniejszej linii oporu? A czy to nie jest zwykłe lenistwo? Też masz takie wrażenie? Cieszę się zatem, że jesteśmy jednomyślni i - mimo wszystko - rozsądni...
Koziorożec - Trzymaj fason, nie rozklejaj się. Na ogół wiek metrykalny i nasze samopoczucie - to dwie różne sprawy. Ty przyznawaj się do tego, co Ci bardziej pasuje. No i pamiętaj o swoim “kotku”... a może “myszce”?
Wodnik - Nawet jeśli Twoje plany ulegną niewielkim zmianom - pomyśl, że to jeszcze nie powód do zmartwienia. Najbliższy czas i tak będzie wyglądać imponująco! Bogate życie towarzyskie... plus mały, kieszonkowy Skorpionek...
Ryby - Twój nastrój ulec może wahaniom - delikatnie rzecz ujmując. Spróbuj efekty tej niestabilności emocjonalnej złagodzić do minimum. Nie wyciągaj teraz starych brudów, a na poczynania bliskich patrz przez palce...

Wydania: