POLECAMY: BRAMA w wersji internetowej NR 2 (1179)/2024

POLECAMY: BRAMA w wersji internetowej NR 2 (1179)/2024

Po 30 latach papierowej edycji „Gazety Prowincjonalnej Ziemi Kłodzkiej – BRAMA” (w latach 1993-2023 ukazało się łącznie 1177 numerów), zapraszamy do internetowej wersji gazety.
A oto instrukcja, jak z niej korzystać.
Po PIERWSZE proszę otworzyć/kliknąć dział:
B I E Ż Ą C E I N F O R M A C J E.
To tam zamieszczane są artykuły i fotografie, planowane do każdego kolejnego numeru. Po upływie miesiąca całość będzie archiwizowana w miejscu, gdzie jest archiwum gazety (z prawej strony).
Po DRUGIE: materiał zamieszczany w bieżącym numerze, prezentowany jest AUTORSKO, tak jak czynione jest to od 2010 r. w archiwum gazetowym.
Po TRZECIE: jest taka możliwość, żeby dla zainteresowanych zamieszczać dany materiał gazetowy złożony jak w gazecie na jednej stroniczce (można ją wówczas wydrukować na domowej drukarce).
Po CZWARTE: reklamy zamieszczamy w dziale: O G ŁO S Z E N I A, ale informacje o nich także na stronie głównej.
Po PIĄTE: To, jaki będzie miała profil ta gazeta, okaże się z czasem... Tworzymy ją razem z wszystkimi chętnymi do współpracy i do prezentacji swych artykuł, opracowań, fotoreportaży. Oczywiście, będziemy się starać w miarę na bieżąco przekazywać informacje o tym co się wydarzyło i co jest w planach, jak zwykle także felietony, polemiki, materiały literackie. Co przeważy, okaże się w praktyce. Być może zdominuje profil kulturalno-literacki...
KONTAKT z gazetą – jak dotychczas pod ten sam adres: redakcja@mojabrama.pl lub gazprow@poczta.onet.pl.