Horoskop na maj

* BARAN
Wciąż masz różne wątpliwości, zapytania… ale nie możesz w tych niepewnościach tak długo trwać. Rozważ, co jest „za”, a co na „nie”. I co przeważa w Twoim rachunku? Jaka powinna być ostateczna Twoja decyzja? Już wiesz?
* BYK
Który to już raz obiecujesz sobie, że „ten maj” to będzie ten prawdziwy, wymarzony, jak we śnie sprzed lat… A rzeczywistość rokrocznie przynosi różne niespodzianki i jakoś musisz z tym żyć. Ale może tym razem się uda, a przynajmniej zbliży do tego wyśnionego. Tego Ci życzę.
* BLIŹNIĘTA
Nie marudź, nic strasznego się nie dzieje. Ludzie gorsze mają problemy i jakoś potrafią im zaradzić. Ty też na pewno unikniesz najgorszych konsekwencji, a na przyszłość po prostu uważaj (szczególnie na zakrętach).
* RAK
Przyszłość Twoja raczej zapowiada się świetlanie, w każdym bądź razie ta najbliższa. A jak będzie później, to wszystko zależy od Ciebie, jak rozegrasz tę majową „rozgrywkę”. Albo będzie dalej świetnie, albo wszystko zepsujesz.
* LEW
Oszczędzałeś tak długo i już, już miałeś zrealizować swe plany, a tu co…? Niestety, inflacja popsuła Ci plany. Znów zabrakło. Nie martw się, uda się na pewno, bo jesteś solidny, konsekwentny i jeszcze tylko trochę cierpliwości.
* PANNA
No cóż Panno czekają Cię wymarzone majowe piękne, pachnące wieczory romantyczne. Czy chcesz tego czy nie, tak musi być. Nie unikniesz tym razem tych przyjemności. Nie broń się przed nimi.
* WAGA
Praca pracą, a maj ma swoje przywileje. To przecież miesiąc zakochanych! Nie zapominaj o tym. Może okaże się, że tym razem naprawdę się zakochasz… Ale najważniejsze, to nie broń się przed randką z fantastycznym przyjacielem.
* SKORPION
A może tak w maju wybierzesz się na jakąś wycieczkę? Już dawno marzysz o tym. Nadchodzi więc czas, by coś w tej materii uczynić. Słońce, pogoda, długi dzień i dobry towarzysz podróży – to już jest, a więc szykuj trasę i realizuj plan.
* STRZELEC
Twoje nastroje na pewno się w maju poprawią. Sprawi to z jednej strony aura pogodowa – więcej bowiem będzie słońca i ciepła, a z drugiej strony praca w plenerze – która może trochę przyniesie zmęczenia, ale jakże zrelaksuje umysł.
* KOZIOROŻEC
Maj – a więc Twoje ulubione zapachy bzu, fiołków i konwalii. Nie przegap tych przyjemności. Bo dopiero za rok się powtórzą. Warto zadbać o chwilę zapomnienia, relaksu, bo to dość intensywny dla Ciebie będzie miesiąc.
* WODNIK
Zdrowie, zdrowie i kondycja – to powinno przyświecać Ci w planach na najbliższe dni, tygodnie i miesiące. Nie lekceważ żadnych sygnałów. Jak dobrze zadbasz o siebie teraz, to nie będziesz mieć problemów w przyszłości. I pamiętaj o uśmiechu.
* RYBY
Rybom też nie zaszkodzi zadbać o siebie i swoje zdrowie. Trochę odczuwają bowiem wiosenne przesilenie. Więcej ruchu, witamin i dobrego snu – a znów powrót do dobrej formy gwarantowany.

Wydania: