Aukcja w szczytnym celu

Aukcja w szczytnym celu

Kupując na tej aukcji wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Przedmiotem aukcji jest:
SZKOLENIE STRZELECKIE Z BRONI PNEUMATYCZNEJ Z WYKORZYSTANIEM LASEROWEGO URZĄDZENIA TRENINGOWEGO POŁĄCZONE Z WIZYTĄ W PLACÓWCE STRAŻY GRANICZNEJ W KŁODZKU.
Na zwycięzcę aukcji czeka nauka strzelania i trening na laserowym urządzeniu treningowym,a następnie szkolenie i strzelanie z broni pneumatycznej na krytej strzelnicy pod okiem wykwalifikowanego instruktora.
Wizyta w Placówce Straży Granicznej w Kłodzku będzie okazją do zapoznania się ze sprzętem służbowym i transportowym Straży Granicznej oraz zadaniami jakie realizują pełniący służbę na wewnętrznej granicy Unii Europejskiej funkcjonariusze Straży Granicznej.
UWAGA!!!
Zwycięzca aukcji musi spełnić następujące warunki:
- mieć ukończone 18 lat
- posiadać obywatelstwo polskie
- posiadać ubezpieczenie NNW
- dojazd na koszt własny.
Termin wizyty i jej szczegóły zostaną uzgodnione ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji. Do aukcji dołączony będzie okolicznościowy certyfikat nwystawiony przez Komendanta Placówki SG w Kłodzku kpt. SG Piotra Piekarskiego.
Szczegółowych informacji na temat tej aukcji udziela Referat do Spraw Kadrowo-Szkoleniowych Placówki Straży Granicznej w Kłodzku: malgorzata.kolbiarz@strazgraniczna.pl
Telefon kontaktowy: 721 960 200
Zapraszamy do licytacji !!!